Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt és én mindennél jobban szeretem csak az a bajom vele hogy nem nagyon mutatja ki az érzéseit és én ezért úgy érzem mintha ő nem annyira szeretne mint én őt. Ezen már többször is összevesztünk és ő állítja nagyon szeret! Csak nekem hiányzik hogy átöleljen, megsimogasson, hozzám érjen (ő magától nagyon ritkán csinál ilyet:(). Szerintetek hogy tudnám rábírni egy kis változásra?
2010. júl. 19. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Két lehetőség van,vagy azért mert valóban nem szeret igazán,vagy azért mert ő ilyen és nem tudja kimutatni úgy az érzéseit.Nem tudom hogy próbáltad elmondani ezt neki és miért kapta fel a vizet,gondold át az esetet és talán az is segít.Lehet hogy ideges volt már mert ő ezt észre sem vette és ha nem érez úgy ahogy kellene őt idegesíti hogy te evvel"nyaggatod".De lehet, hogy úgy érezte vádolod avval hogy nem szeret téged és csak becsap.Sok minden lehet...ő hogy reagál ,hogyha simogatod az arcát vagy hozzábújsz,akkor sem ölel át?
2010. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret
2010. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor felhozom ezt a témát neki azért lesz ideges mert állítása szerint ő mindent megtesz értem de nekem nem számítanak ezek a pénzbeli dolgok sokkal jobban örülnék ha inkább kimutatná h szeret de ezt hiába mondom neki ő szerinte eléggé kimutatja. Igazából nem tudom mit tegyek mert már nem is merem felhozni neki a témát nem akarok még egy veszekedést...:S Remélem idővel fog változni vmi mert ha nem szeret akkor meg miért lenne velem? Ja és ha én megölelem vagy simogatom akkor azt persze viszonozza.
2010. júl. 19. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod békén? Állandóan vizsgálgatod és megkérdőjelezed az érzéseit. Veled van baj, nem vele. Ha meg neked egy bájolgó, szentimentális p.cs kell, akkor keress olyat. A kapcsolataid nem rólad szólnak, hanem kettőtökről: te is egy külön egyéniség vagy, és ő is. Neki meg valószínű, h már az agyára mész az állandó kapaszkodással, meg érzelmi nyálgyárral. Ja, csak ő nem szól, nem piszkál, hanem így is szeret. Bocs a határozottságért. Becsüld meg őt!
2010. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!