Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség kéne, nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szmnt kérdése:

Segítség kéne, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Barátnőmmel 11 hónapja vagyunk együtt, mindkettőnknek ez az első nagy, komoly kapcsolata. 18/F vagyok. Mostanában egyre többet veszekszünk, többször is majdnem szakítás lett a vége. Valószínűséggel szeptember körül vége lesz, mert megyek Bp.-re egyetemre, (Győriek vagyunk) és nem akarunk távkapcsolatot. De ki tudja. Nos, tegnap is összevesztünk.

Barátokkal 23.-án megyünk Balatonra 9 napra, csak fiúk. Gondolhatjátok mi lesz ott. Én hű típus vagyok, nem akarom megcsalni. Utána meg gólyatábor.

Nos, a kérdés most jön. Mit tegyek? Szakítsak vele, még ezek a bulik előtt, és ott élvezzem az életet, vagy pedig maradjak vele, aztán lesz ami lesz. De azt nem akarom, hogy elmegyek ha lesz valami csaj akkor ráhajtok, meg minden, azt ha meg nem akkor vissza megyek hozzá. Nem tudnék utána a szemébe nézni. (jó az ha nincs ez alapon..)


Segítsetek!


Köszi.


M


2010. júl. 19. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy negatívan állok a dolgokhoz, de szerintem szakíts vele és éld ki magad, most van itt az ideje. Ahogy kivettem a szavaidból,nem sok esélyt adsz a kapcsolatnak. Nekem is volt ilyen idősen egy haldokló "komoly" kapcsolatom, gólyatáborban végig hű maradtam hozzá, ő meg rá 1 hétre megcsalt az ő táborában, azóta is sajnálom hogy nem jöttem össze az egyik gólyatáboros fiúval, aki nagyon bejött. Szóval a lényeg hogy ezek hatalmas bulik, csak akkor éri meg belőle kimaradni, ha szereted a barátnőd és úgy gondolod hogy még tartós lesz a kapcsolat.
2010. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha teljes szívből szereted nem leszel képes megcsalni! Vele kell ezt megbeszélned h ő h látja a veled kapcsolatos dolgokat!
2010. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts vele. ha már ilyenek az eszedbe jutnak, akkor nem szereted igazán.... és nincs is értelme így együtt lenni. mert már azt is írtad, hogy te máshol fogsz tanulni és akkor úgyis vége lesz. ha szeretnéd, akkor megoldanátok. de én is azt mondom, hogy nagyon fiatal vagy még. most jönnek a bulik, a fősuli, a csajok, haverok. élj, és szórakozz. most még megteheted. de már 5-6 év mulva nem biztos, mert jönnek a gondok, a számlák, a munka, aztán család, gyerek, stb. szóval most még megteheted hogy élsz és bulizok mindenféle kötelezettségek nélkül. én legalábbis ezt tenném a helyedben, annak ellenére hogy nő vagyok.
2010. júl. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts vele!!

Dobd ki, és a Balatonon minden nap mást csajt dugj meg! Most vagy fiatal! Élvezd az életet! Mert később, és felnőtt korodban megbánod, hogy: nem jól cselekedtél!!


Dobd ki, szakítsatok!! :)

Én ezt tenném.. Lécci tedd te is ezt.. :)

2010. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele, szegény végig sírt, nagyon nem volt könnyű, de így lesz a legjobb remélem. Pont ma vagyunk, voltunk 11 hónaposak.
2010. júl. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!