Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Segítség!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Segítség!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit évek óta szeretek, bár a távolság miatt nem működhetett soha a kapcsolatunk. Hiába próbáltam együtt lenni más fiúval, sosem sikerült elfelejtenem.

Fél éve egy másik srác megjelent az életembe, akivel azóta együtt vagyok. Beleszerettem és egyszerűen az életem részévé vált.

A kapcsolatunk tökéletes, bár van egy kis bökkenő: a másik fiú. A barátom féltékeny rá, ami érthető, hiszen még nem tudtam teljesen elfelejteni.

Az a gondom, hogy nem tudom, mit tegyek. A "régi" srácot soha nem fogom kitörölni a fejemből, ő mindig is az álompasi marad és ő szintén vonzódik hozzám. Nemrég, bevallotta, hogy szerelmes belém!

Hűséges típus vagyok, de rettegek, hogyha a másik fiú közelébe kerülök, elgyengülök és csókolózni fogunk.

Viszont nem akarom megcsalni a barátomat, hiszen szeretem, de annyira, hogy az leírhatatlan. Nem tudnék vele szakítani sosem, nem bírnám ki, ha elhagyna. Ő a mindenem. Mindkét pasiért őrülök és már szétszakad a fejem, mert nem tudom, mit tegyek. Segítsetek!!! Teljesen tehetetlen vagyok!

19/L


2011. aug. 6. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatnak az is a része, hogy tisztelem a másikat annyira, hogy nem csalom meg, nem tiprom a földbe az önbecsülését.

Mi az, hogy elgyengülsz? Ilyen nincs:D Ha szereted a párod, akkor ezt egyszerűen nem teszed meg vele, még akkor sem, ha nagy a "kísértés". Valamit neked nagyon helyre kellene raknod magadban.

2011. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a régit töröld az életedből ne beszélj vele ne találkozzatok és így el tudod felejteni, ha erre nem vagy képes akkor még szereted és küzdened kell érte akárhol is legyen.
2011. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: Legutóbb, mikor találkoztunk, akkor már nem voltam ebben a szituációban. Úgy értem, nem gyengültem el. Inkább most már ő volt úgy, hogy láttam rajta: kezdek neki olyan fontos lenni, mint eddig ő nekem. Megfogtam az arcát és elfordult, elpirulva. Folyton nézett, mikor nem néztem rá, de amikor odafordultam, rám mosolygott. Nem értem őt. Magamat sem. Néha úgy érzem: kell nekem, máskor meg hogy nem. A barátom meg mindenféleképpen kell, hiszen szerelmes vagyok belé. Hülye vagyok vagy tényleg létezik olyan, hogy egyszerre két emberbe szerelmes az ember? Köszönöm a segítséged!


Második kommentelő: Hasonlóképpen gondolkozok, csak annyi eltéréssel, hogy kevesebbet beszélgetek vele, alig találkozunk, ritkábban, mint eddig. Idővel még kevesebb lesz, a végén pedig teljesen el fogom felejteni. Csak idő kell nekem! Köszönöm, hogy segítettél!

2011. aug. 6. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! velem is valami ilyesmi van?esetleg tudnánk beszélni valahol erről?senki nem ért meg
2011. aug. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Idővel még kevesebb lesz, a végén pedig teljesen el fogom felejteni."

Ezek szerint tudod a megoldást... Probléma?

2011. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Harmadik kommentelő: moncsicsi.89@citromail.hu


Negyedik kommentelő: Igen, tudom. De attól még kellett egy kis megerősítés.

2011. aug. 7. 19:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Az e-mail cím az MSN cím egyben!
2011. aug. 7. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!