Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkiee kérdése:

Nemtudok donteni, Harman vannak utanam, kit valasszak?

Figyelt kérdés

Van egy parkapcsolatom, csak jelenleg a baratom 400km-re van tolem, es csak 2 honap mulva jon haza.Nem szeretm benne, hogy iszik, es ugy gonolja, csak a piaval felszabadult. Elfogadom ot, ugy ahogy van, nem jatszom el a messisast, es mentem meg(az egy noi komplexus) Egy masik srac, aki bukik ram, nagyon furcsa, komoly srac, nagyon okos, amit nagyon megfogott benne, mert en is inteligensebb vagyok az atlagnal. Nem tortent semmi koztunk, a srac nagyon cinikus, humoros, es jol el tudok vele beszelgetni. A harmadikat ismerem 2 eve, de mostanaban kezdtunk el igazan beszelgetni, amit megofogtt benne, hogy a szexualis iranyitottsagaink, fetisheink megegyeznek. Jol kijovunk, sok szempontbol ugyanugy latjuk a dolgokat, hasonloak az elkepzeleseink:)

Kit valasszak?


2010. júl. 19. 09:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszonom az ertelmes valaszokat, es mostmar tudom, rosszul dontottem, amikor a baratommal jarni kezdtem. Es azt hiszem, a 3. lesz a nyero.

A tobbieknek pedig annyit, hogy ne iteljenek meg, amig nem ismernek. Ha nincsenek epito jellegu kritikaitok, addig nem tudom miert pofaztok. Nagy az egom, es nem is banom.

A tovabbaikban ignoralom az ilyen valaszokat.

2010. júl. 19. 23:08
 12/12 A kérdező kommentje:
Es meg annyi,hogy, igaz, hogy ezen az oldalon teljesen szabad a velemennyilvanitas, de annyi emberseg kene legyen mindenkiben, hogy megadja azt a minimalis tiszteletet.
2010. júl. 19. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!