Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darkiee kérdése:

Nemtudok donteni, Harman vannak utanam, kit valasszak?

Figyelt kérdés

Van egy parkapcsolatom, csak jelenleg a baratom 400km-re van tolem, es csak 2 honap mulva jon haza.Nem szeretm benne, hogy iszik, es ugy gonolja, csak a piaval felszabadult. Elfogadom ot, ugy ahogy van, nem jatszom el a messisast, es mentem meg(az egy noi komplexus) Egy masik srac, aki bukik ram, nagyon furcsa, komoly srac, nagyon okos, amit nagyon megfogott benne, mert en is inteligensebb vagyok az atlagnal. Nem tortent semmi koztunk, a srac nagyon cinikus, humoros, es jol el tudok vele beszelgetni. A harmadikat ismerem 2 eve, de mostanaban kezdtunk el igazan beszelgetni, amit megofogtt benne, hogy a szexualis iranyitottsagaink, fetisheink megegyeznek. Jol kijovunk, sok szempontbol ugyanugy latjuk a dolgokat, hasonloak az elkepzeleseink:)

Kit valasszak?


2010. júl. 19. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mind a 3-at és legyen gang bang.... Szerinted ezt mi mondjuk meg? Kicsit gyík vagy egyáltalán hány éves? siralom olvasd a régebbi kérdéseket és értsd meg "A szívedre halgass"...
2010. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni, ha már annyira intelligens vagy... Aztán dönts, ahogy neked tetszik.
2010. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Iszákost ne, nagyon furcsát ne, - azt válaszd, aki hozzád hasonló, jól érzed magad vele, akivel hosszútávon is fog működni a kapcsolat. Inkább a harmadik, de ha ebben is csalódnál, majd lesz egy negyedik...

:D

2010. júl. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jahh, nagyon intelligens vagy, csak nem bírod megvárni azt a 2 hónapot, ameddig még visszajön a barátod, hanem már rögtön más felé tekintgetsz, és másokat akarsz választani... inkább szánalmas vagy, nem intelligens. ha bajod van a barátoddal, mondd meg neki, és beszéljétek meg, ha egyáltalán szereted még... bár ahogy elnézem, ez a szó számodra ismeretlen.
2010. júl. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb nő ilyen! Megbízni nem lehet bennük! Ezért váltam el és SOHA többé nem nősülök! Csak arra kellenek, aztán lehet távozni! Megérdemlik!
2010. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem a 2. vagy a 3. pasit válaszd.

-az okos pasik nagyon jók. értelmesek és lehet velük beszélni minderől. de, ha csak beszélgetni jó vele akkor tartsd meg sima barátnak

-ha a pasival ugyanaz a fétisetek. és nagyon sokmindent ugyanúgy láttok, akkor inkább őt ajánlom. mígy mindíg van beszélni való téma. de, ha csak a fétis miatt szereted akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat.

bárhogy is döntesz, remélem boldog leszel :)

L/18

2010. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

xDD

Kérdező, Te se sűrűn olvashatod ezt az oldalt. Ezért az "intelligensebb vagyok az átlagnál" dologért szét fognak szedni. xD

Amúgy meg tényleg hülye kérdés, mert Neked kell érezni. Mi mondjuk meg, hogy melyiket válaszd? Nem is ismerjük őket. Az a 3 mondat amit meg leírtál róluk a semmivel egyenlő, ebből nem lehet megismerni őket.

2010. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Intelligensebb vagy az átlagnál? Ha-ha-ha...
2010. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"mert en is inteligensebb vagyok az atlagnal"

Látom, ez szemet szúrt mindenkinek.:D:D:D

Ha az lennél, nem itt kérdeznéd, hogy kit válassz.xD Erről ennyit.

Isstenem:D:D:D ezen jót derültem:D

2010. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az IQ-d magasabb a korosztályod átlagánál, de egy párkapcsolathoz biztosan nem vagy elég érett, ha nem tudod eldönteni, ki való neked. Ez nem baj, mindenki így kezdi. Dönts valahogy és majd meglátod, mi lesz a következménye, aztán pár ilyen után már fogod tudni magadtól is a jó válaszokat. (Más úgysem dönthet mindig helyetted.) Sok sikert!
2010. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!