Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nembirom eldönteni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nembirom eldönteni.

Figyelt kérdés

Barátnőm féltékeny a legjobb barátnőjére, hogy megcsalom vele.

Mert az elmult pár napba, vele voltam. De nemvolt semmi, de ő ezt nemhiszi el. :(

Meg azthiszi, hogy csak meg akartam d*gni, mert hogy amióta lefeküdtünk, lesesza*om...De ez nemígy van. (Vagycsak Én nem veszem észre.:|)

De énis féltékeny lehetnék, mert neki MyVIP-re olyan komikat irnak, ami igen durva, és a barátnőm vissza is ír a komikra..Kb ugy beszél, mintha nem lennék neki. De ezt nemmondom el neki, hogy zavar.

Mit tegyek?

17/F


2010. júl. 19. 06:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem dehogy :)

Ilyen a barátnőm..Sajnos. Mert olyan szép, hogy sok fiu ráír neten keresztül, meg ilyesmi. És szerintem Őse szereti elküldeni őket a k*rva ann*ukba :D

2010. júl. 19. 08:45
 12/14 anonim ***** válasza:
Először is, minek voltál te kettesben a legjobb barátnőjével? A csajod meg ne irogasson úgy mintha nem lennél, legyél kicsit határozott, de ne bunkó, csak mondd el hogy ez téged nagyon zavar..ha ki is akad, abban biztos lehetsz h jól fog neki esni h féltékeny vagy :)
2010. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Opheliac ***** válasza:

Ha beszélsz a csajjal olyan helyen ahol csak 2-en vagytok, senki nem látja és nincs kellemetlen helyzet:)

Mindent meg kell beszélni, hisz egy kapcsolat az őszinteségen és a hűségen múlik:)

2010. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért voltam vele, mert nagyon bánatos a barátnője, és kellneki egy igazi barát. És gondoltam én lehetek az.
2010. júl. 19. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!