Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most megtegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy csajba szerelmes vagyok ő is az volt régebben belém,de akkor elbasztam valamit....és most az uncsimba szerelmes,úgy rá van ragadva,mint a pióca..és az uncsim idegesíti,de megkérdezte tőlem,hogy zavarna-e hogy ha megdugná,mondom hogy nem...mi mást mondhattam volna...az uncsim birom jó fej...és beszélek a csajjal mindég msn+en,és hogy ha kicsit mérges vok rá,nem esik jól neki...és mindeg kapok tőle hogy nem sokat mesélek neki,mer régen ő tudott rolam a legtöbbet,de mostmár nem...és ő se mond el nekem sok dolgot...csak ami épp jön...és arra gondoltam,hogz irom neki h ne beszéljünk egz darabig,mert ez mindenkinek jó volna...elbaszom v nem...h ezt irom neki...elvesztem jobban a bizalmát?...mert barátok vagyunk azért..:P és pár barátommal próbált barátkozni,és van amelykel jobban jóba lett mint én...de van amelykel nem...szal akkor most...mondjam neki h ne dumáljunk egz darabig?
2010. júl. 18. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy szereted és várd meg mit válaszol.Ilyen egyszerű...:) a szünet nemjó ötlet legfeljebb ne irj rá.Majd ha akar valamit vagy hiányzol neki akkor majd Ő rád ír
2010. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
marhára szeretheted,ha simán azt mondod a bunkó unokatesódnak akinek csak dugásra kell a csaj h hajrá..
2010. júl. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem is mondd el neki, hogy mit érzel iránta, az a legtisztább... legalább meg tudod, hogy érdemes-e még utána "teperned" vagy sem! Minden esetre tudasd vele, h szereted! Hajrá! (yn) :)


L\18

2010. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!