Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki sms-t, és ha igen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki sms-t, és ha igen, mit?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel majdnem összejöttem. Úgy értem, hogy eleinte nagyon szimpatikus volt, aztán mégsem úgy vonzódtam hozzá. Ennek ellenére hogy nem volt semmi, még egy párszor hitegettem.. Tudom csúnya dolog, ezt nem is kell mondani. Viszont mint barát nagyon szeretem. Írtam neki emailt, bocsánatot kértem, de nem írt vissza.. Jogos, mert a legutóbbi sms-ére nem is válaszoltam. DE a barátsága nagyon fontos lenne nekem, szerintetek írjak neki sms-t? De mégis mit? Már bocsánatot is kértem.
2010. júl. 18. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor most hagyd.Ha tényleg barátok vagytok úgyis fog jelentkezni,ha túltette magát ezen.
2010. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát elég csúnya dolog volt hitegetni...


Na jó, bocs! :D Elsőnek igaza van, hagyd egy kicsit, hagy "heverje ki".

2010. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Figyelj....ezt szerinted ő hogy vette le? Lehet hogy ő teljesen beléd zúgott és a hitegetésed további erőt adott neki majd fogtad és egy nap a pofájába röhögtél és mondtad hogy semmit sem akarsz tőle, "legyünk barátok" duma amit mi pasik utálunk főleg ha szerelmesek vagyunk....

Lehet hogy a barátságát is elvesztetted...örökre...

2010. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most őszintén? HP voltál (és ez nem a házipálinka mozaikszava). Igazából nem érdemled meg a barátságát sem, így legalább tanulsz belőle...
2010. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem érdemlem meg, de próbálkozni azért szabad. Meg mondtam tudom csúnya dolog volt..ezt neki is írtam. Szerintem második esélyt barátságra mindenki megérdemel. Na jó nem mindenki, de sok mindenki.. nekem ő mint barát tényleg fontos!
2010. júl. 18. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha annyira fontos lenne a barátsága, mint ahogy éppen irod, akkor nem szórakoztál volna vele!!!!!

Ennyi...-.-"

Hagyd inkább békén, ha van gusztusa hozzádszólni, akkor majd jelentkezik, ha nem, akkor meg nézz a tükörbe, és köszönd meg annak, akit benne látsz...

2010. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a szitu,csak mi mindig érdekesség képpen hétvégn kaptunk össze,amikor jöttek a bulik:)Meg mi oda-vissza hitegettük egymást!Eddig napi 40sms-t váltottunk,tnap már csak 4et!Én elkönyveltem,h se kapcsolat,se barátság,ha annyira akar vmit jelenkezik!Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel!!!!!
2010. júl. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!