Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, jártatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már olyan sráccal aki "túl különleges" hozzátok?

Figyelt kérdés

Most jöttem össze egy sráccal, és nekem ő tökéletes, de úgy érzem én meg uncsi vagyok neki. Ő mindent kipróbált már én pedig mintha eddig nem is éltem volna. Ezért félek, hogyha jobban megismer unalmasnak fog találni. Minden randi után úgy érzem az volt az utcsó, mert biztos megunt, de aztán mindig keres és előre tervezget, nem értem mi tetszik bennem neki annyira, alig tud rólam valamit, ugyanis nem nagyon mesélek magamról, gondolván, hogy úgyis uncsi az ő dolgaihoz képest, ezért inkább el se mondom.

Mit tudok tenni ilyen helyzetben?

Ha voltatok ilyen szituációban meséljétek el mi lett belőle légyszives!


2010. júl. 18. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2010. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mesélj neki nyugodtan, beszélgess vele, akármit, ami eszedbe jut, mondjad. Ha nem teszed, baj lesz belőle, hidd el. Volt nekem is egy olyan barátom, akit magamhoz képest túl különlegesnek, mozgalmas életűnek találtam. Összevesztünk, ugyanezért. Mert ő mindig mesélt, hogy miket csináltak régen a haverokkal, miket csinálnak most, mesélt a családjáról, mindenről. Én pedig szinte nem mertem megszólalni mellette, mert féltem, hogy amit mondanék, neki úgyis uncsi lenne. Végülis nem ez lett a váló ok, de ezen veszekedtünk párszor. 20L
2010. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát jöjj össze vele. Nyílj meg neki....mert ha így állsz hozzá akkor egy idő után tényleg megfog unni...nem a személyiségedet hanem azt, hogy te viszont semmit sem teszel annak érdekében hogy a dolog müködjön....

Mesélj magadról neki, legyen neked is ötleteid(tedelj picit)...

Amúgy én is ilyen helyzetben vagyok csak én a másik oldalról figyelek és ötletek.....viszont én már kezdem unni hogy a túloldalról nem kapok semmiféle kezdeményezést és elkezdtem kételkedni amit eddig nem tettem..

20F

2010. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem vagy neki uncsi..ezt felejtsd el,és nyugodtan mesélj neki..
2010. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán önbizalomhiányod van. Nem bízol magadban, ezért hiszed, hogy te biztos nem vagy elég jó. Egyébként lehet, hogy pont azért vagy neki érdekes, mert nem tud rólad semmit, és fel akar fedezni. Egyébként az ellentétek vonzzák egymást, lehet, hogy neki pont az tetszik benned, hogy te egy nyugodtabb lány vagy.

Bízz jobban önmagadban! Nem véletlenül választott téged ez a srác...

2010. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.:)

Hát nagyon nehéz lesz de megpróbálom. Eddig tudtam ki vagyok, tudtam mik az erényeim, miben vagyok jó stb. de amióta összejöttem vele ezeket elfelejtettem, mert semmiségek az ő dolgaihoz képest. Ha én csinálok valamit azt ő úgyis 100-szor jobban teszi, amiért csodálom, viszont magamat meg semminek érzem :(

De erőt veszek magamon, mert szeretném ha működne, mint ahogy ő is :)

2010. júl. 18. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Előre szólok,hogy nem olvastam el a hozzászólásokat...

Én úgy gondolom,hogy "jó",hogy találtál egy különleges fiút...Ő sokat tud neked tanítani és sok élménnyel lesezel gazdagabb már attól,hogy vele vagy...

Ha te magad unalmasnak találod az életed,akkor örülj minden pillanatnak,amit vele töltesz...

Szerintem pont a titokzatosságod,a sejtelmességed,a "szégyenlősséged" az ami vonzza őt,vagy talán az,hogy te még nem tapasztaltál annyit,amennyit ő...Ezt nem tudom,de ha jól érzed magad vele,akkor ne gondolj arra,hogy unalmas vagy,hiszen ha mindig megkeres és tervez és veled akar lenni,akkor már valamivel felkeltetted a figyelmét...

A történetről meg annyit(lehet egy kicsit gyerekesnek találod majd vagy nem tudom),hogy van egy könyv,egy romantikus regény,amiről te is biztosan hallottál,sőt lehet olvastad vagy láttad is...A főszereplő egy hasonló,de mégis teljesen más problémával küzd,mint te...Fél,hogy nem elég jó a srácnak,akibe viszint teljesen belehabarodott...Ez az Alkonyat :D Szerintem egy nagyon érdekes,figyelemreméltó mű,amiben én sok problémámra találtam megoldást és szerintem neked is tudna "segíteni"...Ha ezzel a kijelentésemmel megsértettelek,akkor ne haragudj...

Remélem azért tudtam valamit segíteni!

Jahh és ne aggódj annyira,inkább légy boldog,hogy ez a különleges fiú téged szemelt ki magának és élvezd :D

2010. júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: mi miatt hiszed azt, hogy ő olyan különleges?(adj konkrét példákat) Talán nem is olyan különleges ő, csak a szerelem miatt te hiszed annak. Számtalan példa volt már erre. Én amikor szerelmes voltam egy lányba, azt hittem, milyen jó énekes, színésznő, közben meg csak egy tehetségtelen csaj tele óriási álmokkal és vágyakkal(17 éves). Szóval...
2010. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az alkonyatot ismerem, de nem jutott eszembe h Bella is ilyen helyzetbe volt, most hogy mondod tényleg igaz :D Köszi a válaszod.


Utolsó: Ő tényleg különleges, nem a szerelem miatt érzem ezt, ugyanis még nem vagyok az. Sportoló, jó tanuló, okos, helyes, mindent kipróbált már amiket én csak tervezgetek, csomó vizsgája megvan ami nekem nincs, pedig egy idősek vagyunk. Tehát tud a srác nagyon :)

2010. júl. 19. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!