Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele? Vagy mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Már előbb is írtam arról hogy bele szerettem a mostoha tesómba!És egyszerűen nem tom elfelejteni!Tudja hogy szerelmes vok belé és ő meg egy pesti lányba!Egyszerűen nem tom elfelejteni!Most mentek a strandra és engem is hívtak(nem ő)és nem mentem mert nem szeretném hogy rosszul érezze magát meg előtte én sem tudnék normálisan szórakozni!Úgy érzem mindent elrontottam és soha nem tudunk majd egymásra testvérként tekinteni! Szerintetek beszéljek vele?Ha igen ako mit,hogy és hol?(elég sokszor jönnek hozzánk)
2010. júl. 18. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jönnek hozzátok,egyedül legyetek a szobában..Mondjad meg neki,hogy sajnálod,és nem szeretnéd ha ez miatt elromlana a kapcsolatotok..És hogy kivered a fejedből,csak adjon időt..Mondd meg,hogy szeretnéd ha tudnátok testvérként kezelni egymást!Hajrá!:)
2010. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!