Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak távkapcsolat ügyben?

Figyelt kérdés
A párom lehet, hogy Szegedre fog egyetemre menni, és akkor koleszos lesz, mert Pesten lakunk. Ez még nem biztos, mert ha felveszik itthonra egyetemre, akkor nem fog kimenni, de aggódom. Addig még van azonban 2 év, és akkor mi már 4,5 éve kapcsolatban leszünk. Mit gondoltok van esély, hogy ez így működjön? Nagyon szeretjük egymást, és együtt akarjuk leélni az életünket, de félek, mert rosszakat hallottam a távkapcsolatokról.
2010. júl. 18. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg félreérthető lett volna, nem élünk együtt (viszont rengeteget vagyok vele, minden nap találkozunk, és nagyon gyakran alszom nála).
2010. júl. 18. 17:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem most T-home van, de váltani akarok mert drága a havidíj, amugy jó, megbízható a vonal..
2010. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nem vicces ...
2010. júl. 18. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:

deg_ci xD


amúgy meg miért ne működne ? hha ekkora a szerelem akk pár km elbaszhatja? hagyjuk már..

2010. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
543km re lakkott a baratnom. Majdnem 2evet voltunk egyutt. Ha nem rontom el mostis vele lennek. Szerintem mukodne.
2010. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!