Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás - mit tegyek, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás - mit tegyek, és hogyan lehetnék a legkíméletesebb?

Figyelt kérdés

Lányok, egy tanácstalan srác várja a segítségeteket.

Barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt. Gyönyörű lány, mosolygós, kedves. Hamar beleszerettem, az első fél év igazi "rózsaszín ködös" volt. Utána ez a rózsaszín szerelem múlni kezdett, de továbbra is szerettem annyira, hogy jó volt vele lenni, sétálgatni, jó volt vele a szex, biztonságot adott, hogy ő van nekem. Azonban az utóbbi hónapokban egyre inkább kezdek rájönni, mennyire különbözünk. Vagyis eddig is tudtam, de nem zavart, mert szerettem, most viszont... egyre kevésbé ragaszkodok hozzá, főleg mióta egy másik lány is feltűnt a színen, akit sokkal inkább hozzám illőnek érzek.

Barátnőmmel alig egyezik az érdeklődési körünk. Én imádok olvasni, ő középsuli óta nem vett a kezébe könyvet, akkor is csak a takönyveket; én szeretek kirándulni, utazgatni, túrázni, őt alig tudom a városon kívülre "elcsalni"; imádok zenét hallgatni és zenélni is (gitár), ő maximum az új slágereket hallgatja meg párszor, és zavarja ha nekiállok gitározni - és még tudnám folytatni.

Pár hónapja ismerkedtem meg az egyetemen egy lánnyal. Nem olyan szép külsőleg, mint barátnőm, ezért először nem is keltette fel a figyelmemet, de egyszer együtt buszoztunk haza, és kiderült, mennyi mindenben hasonlítunk. Rengeteg dologról tudunk beszélgetni, könyvekről, zenéről, ő is sokat kirándul, szereti a kalandokat. Sokkal jobban szeretek vele beszélgetni, mint barátnőmmel, és az utóbbi időben szimplán vele együtt lenni is sokkal jobb...Nagyon jü a humorérzéke, sokat nevetünk, megértjük egymást... Úgy érzem lehetne köztünk valami, de addig semmiképpen nem udvarlok neki, míg megvan a barátnőm.

Azt tehát már elhatároztam, hogy szakítok. Csakhogy... egy hónap múlva van a szülinapja, és ennek alkalmával úgy terveztük, elmegyünk egy közös horvátországi nyaralásra, már be is fizettük... ezt várja hónapok óta, ő még mindig szerelmes belém, szinte minden nap megemlíti, hogy milyen jó lesz, már minden le van szervezve... Nagy szemétség lenne tőlem, ha pont a szülinapja és a nyaralás előtt mondanám meg, hogy vége... (főleg hogy már be is fizettük). Viszont így meg nagyon fura lesz nekem ez a nyaralás, hogy közben tudom, hogy nemsokára vége a kapcsolatnak... Tudnám tettetni, hogy boldog vagyok vele? A nyaralás után kéne szakítani, de mennyivel? Nem akarom, hogy megutáljon, nagyon kedvelem még most is, csak... a külsején, szépségén kívül igazából nem sok minden szól barátnőm mellett a másik lányhoz képest, szóval mindenképp szakítani fogok.


2010. júl. 18. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Már döntöttél ne várj.

"Addig ess túl a nehéz dolgokon amíg könnyűek" - Lao Ce (asszem)

2010. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem se várj, mindhármotokkal kiszúrás ha hazugságban éltek. az élet szar, majd összeszedi magát a bnőd...
2010. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszakérni a pénzt? Ha nem , akkor elviszi egy bnőjét, mondj le az útról. Sztem ez a legjobb, amit tehetsz. De sz.r helyzet :(
2010. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áhh nagyon sajnálom... nagyon rendes korrekt srácnak tűnsz, biztos el tudod intézni intelligens módon a szakítást, de ne halogasd. a helyedben én is tennék egy gáláns gesztust azzal (mintegy fájdalomdíjként) hogy lemondanék a nyaralásról és felajánlanám, hogy vigye el egy barátnőjét vagy testvérét..stb.
2010. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!