Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam, hogy mindig mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, hogy mindig mindent ő fizessen?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt a párommal. Ha eszünk valahol, akárcsak egy fagyit is, mindig ő fizet, és nem hagyja hogy én. Az egy dolog, hogy én még tanulok, és apu tart el, ő meg már dolgozik, de ez azért kicsit megalázó számomra...

Ti hogy vagytok ezzel?


2010. júl. 18. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
én barátom is ilyen de mostmár (lassan 1 év alatt) eljutottunk oda hogy néha hagyja hogy a saját részemet én álljam. engem is zavart, de elmagyarázta hogy neki ez fontos és hogy így nevelték stbstb. sztem hagyd rá vagy csináld azt hogy egyszer "te viszed el valahova". mond hogy meg akarod lepni vagy valami hasonlót és akkor lehet hogy hagyni fogja hogy te fizess.
2010. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha Te már felajánlottad, hogy fizetnél, de ő elutasította, ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2010. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha te erősködsz, azt pedig ő veszi majd rossz néven, netán megalázónak is... Inkább lepd meg pár aprósággal, amikor látogatóba mész hozzá, vigyél egy doboz fagyit magaddal, így őt sem "alázod meg a kereső- és férfi.mivoltában", de valahogy kompenzálód azt, hogy mindig ő fizet. Fogd fel figyelmességnek ezt.

Mi a férjemmel közös kasszán vagyunk, de akármikor pl csak nálam van pénz, és valamiért fizetni kell, mindig odaadom neki, hogy ő fizessen, mert tényleg fura, ha egy nő fizet egy férfinak...

24N

2010. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Örülj neki:D

Ingyen kaja, ingyen pia:D. Már ezért megéri járni vele.

Mond neki hogy minden héten menjetek buliba:P :D

2010. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig mindent a barátom fizet.Néha én is kényelmetlenül érzem magam emiatt,de amikor fizetni akartam,mondta,hogy amíg együtt vagyunk én tuti nem fizetek.De például,ha mentünk valahova,akkor én vettem buszjegyet!:DÍgy kicsit jobban éreztem magam.
2010. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pcit eröltesd h te is akarod fizetni... én is ilyen vagyok, mindent fizetek a lánynak, de azért örülnék ha beszállna ő is... annak ellenére h elős felajánlására még futok 1 tisztelet kört és mondom h "á nem kell télleg, fizetem én"... de utána már belemennék h ő is fizessen...
2010. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jah, szoktam venni neki meglepiket... :D mondjuk utána tényleg nem érzem magam úgy... Akkor ez lesz a megoldás:)
2010. júl. 18. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok, pedig mi még nem is járunk, mondjuk igaz, hogy elég gazdagok, de hálistennek mi sem vagyunk szegények. Mindenhol, mindig ő fizet...ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy ha jön értem akkor viszek le neki csokit vagy sütök sütit meg hasonló :)
2010. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vetess meg vele minden hülyeséget és ha elfogy a pénze akkor már nem fog fizetni:D

Vagy várd meg míg megunja hogy mindent ő vesz.

2010. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!