Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Beleszerettem valakibe,de csak megbántott és kihasznált :8 hogy verjem ki a fejemből ?még szeretem és mindenröl ő jut az eszembe...
2010. júl. 18. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első variáció az idő.

A második az az, hogy próbálj meg másba beleszeretni, és vele elfelejteni.

Korod? Nemed?

2010. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szívj hígítót és pár év múlva már a nevedre sem emlékszel.
2010. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
31 lány
2010. júl. 18. 13:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést a hülye válaszért. :(

Adhatnak itt 100 féle tanácsot, de egyik sem fog igazán segíteni, szóval írunk pár közhelyet, mint ez a pár sor, de a végén úgyis magadra maradsz a kérdéseddel.

2010. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem járj el bulizni, és csípj fel egy megfelelő pasit :) Egyébként meg próbálok segíteni, de nem tudom, hogy hogyan kellene... Sajna nem tudom átérezni a helyzeted... Habár de, mert engem az előző bnőm egy éjszaka alatt 4szer csalt meg, (szex nem volt) de akkor egy világ omlott össze bennem... Szal lehet hogy egy hajóban evezünk...:/
2010. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah, egyébként 18/F
2010. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbálj nem foglalkozni vele.

Gyakran látod? Vagy meg tudodm oldani, hogy elkerüljétek egymást?

Miért szakítottatok?

Én értem a problémád, voltam hasonló helyzetben.

29L

2010. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4szer :o az durva.... sajnálom:(

másik pasit nem akarok egyenlöre, jobb nekem egyedül mindig mellényúlok ....

dolgozok,tanulok elfoglalom magam ,de mindig ő jár a gondolataimban.nehéz

nem csalt meg szerencsére csak nem az akinek hittem.

2010. júl. 18. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:

én a volt barátomat próbálom elfelejteni.

más pasik [és néha férfiak] karjaiban kerestem a vigaszt.

az egyikkel le is feküdtem. mikor velem voltak, -fogjuk rá- jó volt, de mikor elmentek, mindig nagyon fájt, és még lelkiismeret furdalásom is volt.

azt hiszem, a legutóbbi "mankómba" beleszerettem.

tegnap találkoztam a volt barátommal [szervezett találkozó volt], és még mindig imádnivaló, tudnám szeretni, viszont -és ez a lényeg-, már nem vagyok szerelmes belé.

mondjuk a mi kapcsolatunk nagyon szép volt...


járj el futni, vagy csinálj más olyan tevékenységet, ahol ki kell kapcsolnod az agyad. mondjuk menj strandra.

a pasik is tudnak segíteni, és hátha te is megszereted valamelyiket. :)

sok sikert! L/17

2010. júl. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felejteni a legeslegnehezebb. Az biztos...

Én is azon vagyok, hogy elfelejtsem a volt barátomat.. de nem megy..de csakis miatta, mert direkt azt akarja, hogy fájjon nekem( mert én szakítottam), és ne tudjam elfelejteni. Olyan SMS-eket ír, hogy szeret, nagyon hiányzok neki és hogy nem tud nélkülem élni... de ez mind hazugság.. közbe már másik lánnyal van... nem tudom miért élvezi...de ezt csinálja. Szóval nagyon szurkolok neked hogy el tudd felejteni.. mert ez nagyban befolyásolja azt is, hogy másokhoz hogy viszonyulsz, életkedvvel teli vagy-e... tényleg valami figyelemelterelő dolgot kéne csinálnod:) hátha sikerül (yn)

2010. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!