Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Teljesen összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy több mint fél éve együtt vagyok a barátommal. Ő az első igazi szerelem neki is, nekem is. Az elején minden teljesen normális volt, boldog voltam, boldog volt, nem számított senki más. Viszont kb. 1 hónapja én már nem érzem ugyanazt, nem érzem hogy szerelmes lennék belé. Szeretem, persze, de ez már csak a megszokás, baráti szeretet. Ez az egyik része a dolognak. A másik: ezzel párhuzamosan tetszik nekem egy másik fiú is. Már pár hónapja, de nem volt semmi sem eddig. Ezt elmondtam a barátomnak is, meg hogy nekem már nem olyan mint régen. tehát mindent tud. Egyetlen nagy baj van: ez a fiú, a barátom egyik legjobb haverja és szerinte (a barátom szerint) ugy sem jönne velem össze, már csak azért sem, mert ugye jóbarátok. Bennem pedig bennem van, hogy nem akarom megbántani a jelenlegi barátomat, viszont tettetni sem tudom, hogy minden rendben. Ha szakítunk, utána persze, kellene egy kis idő nekem is, de szerintetek felvegyem a kapcsolatot a haverjával? Mert szerintem és az egyik barátnőm szerint is jeleket küldözget felém(ezt nem írnám le ide, ha érdekel, irjatok üzenetet nyugodtan:)). De akkor meg ha ugysem lehetne tényleg semmi, miért csinálja ezt..

Segítsetek kérlek, mert nagyon összezavarodtam.


2010. júl. 18. 11:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. (:


hát azóta már haladtak előre az események..kiderült, hogy a barátjának nem is tetszek (de én még mindig eltudom azt képzelni, hogy csak nem akarja megmondani a barátomnak, mert nem akarja megbántani), és nem jönne velem össze, már csak azért se, mert jóban vannak. Szóval én ezt megértem, meg próbálom elfogadni amihez szintén kell egy kis idő.De ugyérzem ez csak olaj volt a tűzre, ez a dolog, hogy észrevegyem, nincs minden rendben.

A másik része pedig úgy alakul(t eddig), hogy beszéltem a barátommal, beszélgettünk. Rengeteget. De nekem még mindig kétségeim vannak afelől, hogy ez lehetne-e ugyanolyan. Ő erősködik hogy lehetne de én nem tudom.. Azt érzem, hogy mikor nincs velem, nem hiányzik, másokon is gondolkozok, viszont mikor együtt vagyunk, jobb valamivel a dolog, de már így sem az igazi.Rengeteg emlék van a mi hozzá köt, lehet hogy már engem is csak a kötődés, a szoros kapocs fűz hozzá, mert azt már sajnos nem tudom mondani hogy szerelmes vagyok belé. Szeretem, de a kötődés miatt, szerintem.. Nem akarom megbántani, nem akarom hogy neki rossz legyen, nem akarok önző lenni. És fogalmam sincs, mit tegyek.. :((

2010. júl. 20. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!