Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Teljesen összezavarodtam.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy több mint fél éve együtt vagyok a barátommal. Ő az első igazi szerelem neki is, nekem is. Az elején minden teljesen normális volt, boldog voltam, boldog volt, nem számított senki más. Viszont kb. 1 hónapja én már nem érzem ugyanazt, nem érzem hogy szerelmes lennék belé. Szeretem, persze, de ez már csak a megszokás, baráti szeretet. Ez az egyik része a dolognak. A másik: ezzel párhuzamosan tetszik nekem egy másik fiú is. Már pár hónapja, de nem volt semmi sem eddig. Ezt elmondtam a barátomnak is, meg hogy nekem már nem olyan mint régen. tehát mindent tud. Egyetlen nagy baj van: ez a fiú, a barátom egyik legjobb haverja és szerinte (a barátom szerint) ugy sem jönne velem össze, már csak azért sem, mert ugye jóbarátok. Bennem pedig bennem van, hogy nem akarom megbántani a jelenlegi barátomat, viszont tettetni sem tudom, hogy minden rendben. Ha szakítunk, utána persze, kellene egy kis idő nekem is, de szerintetek felvegyem a kapcsolatot a haverjával? Mert szerintem és az egyik barátnőm szerint is jeleket küldözget felém(ezt nem írnám le ide, ha érdekel, irjatok üzenetet nyugodtan:)). De akkor meg ha ugysem lehetne tényleg semmi, miért csinálja ezt..

Segítsetek kérlek, mert nagyon összezavarodtam.


2010. júl. 18. 11:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jaj és még annyi, hogy ez a másik srác is tudja, hogy nekem tetszik, nemtudom ez mennyire lehet fontos ebben az esetben.
2010. júl. 18. 12:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha becsülöd valamennyire a mostani barátodat nem kezdesz ki a haverjával...
2010. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a büdös francba mindkettőt, ha nem akarsz 2 barátot egymásnak ugrasztani.
2010. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
itt mutatkozik meg mennyire legjobb haver az a haver... lehet csak tesztelnek ki tudja, de ha valóban így van egy gerinctelen féreg az összes, te meg ku.rva leszel a szemükben... és ha te már nem leszel lehet megint barátok lesznek és rajtad fognak röhögni...
2010. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ú szeretnék segíteni neked, de nem tudok. csak szurkolok.

L/16

2010. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*úgy
2010. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

12.01:

miért lennék k.rva? kifejtenéd bővebben?

2010. júl. 18. 12:55
 8/11 A kérdező kommentje:
azon is gondolkoztam, hogy lehet hogy ez csak egy ilyen fellángolás hogy tetszik..nemlehet?
2010. júl. 18. 13:03
 9/11 anonim válasza:
hagyd ott
2010. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerős a helyzeted, mert én is ebben a helyzetben voltam a barátnőmmel, aki szintén az akkor hitt legjobb barátommal csinálták ezt több, mint fél éven keresztül. Idegileg teljesen kész voltam akkor, azóta összevesztem a sráccal, a lánynak adtam egy utolsó esélyt, mert mindent bevallott (a srác meg a szemembe hazudott és még neki állt feljebb "nem feküdtünk le, akkor mit drámázok") és nem csalt meg. Azóta eltelt félév és még mindig úgy érzem mostanában, h nem minden tökéletes köztünk (kísért a múlt), úgy érzem időnként, h már semmi sem lesz a régi és ha nem érzem azt, h valami változna, akkor sztem akármennyire is fájni fog, szakítanom kell vele... 2,5 éve vagyunk együtt. Sajnos egy ilyen fellángolás tönkre tesz egy ilyen kapcsolatot, ha nem elég erős a szerelem. Majd írd meg, h alakult, mert én is ebben a cipőben jártam-járok, csak kicsit régebb óta, mint Te. :(
2010. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!