Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan viszonyultok a párotok exéhez, mennyire fontos, hogy mindig kimutassa a szeretetét egy férfi?

Figyelt kérdés

Lenne 2 kérdésem.

Sajnos nem jól gondolkodom sokszor a párkapcsolatról és már megőrjít néha. Tudom,hogy csak egy vagyok a sok megismert lány közül, persze csak én vagyok neki, de én azt akarom, hogy velem tényleg kitartson és, hogy örökké együtt legyünk, hogy valamiben többet nyújtsak, mint a volt barátnői, hogy velem sokkal többet boldogságot átéljen, hogy olyanokat tegyen,amit velük nem, hogy mi együtt merjünk nagyokat tervezni. Viszont ahogy beszélt a barátnőiről és elmondta, hogy milyen jó volt vele, hogy tetszett neki akkor féltékeny lettem. Igaz legtöbbször én kérdeztem, hogy milyen volt velük, mennyire tetszett neki az a lány, milyen volt vele ez,meg az. Azért is kérdezem, hogy tudjam milyen volt egy másik kapcsolatban, hogy tanuljak belőle, jobban megismerjem. Azt mondta, hogy neki ezek szép emlékek és, hogy baráti viszonyban szeret megmaradni a volt párjaival, de ott van bennem a kisördög,hogyha találkoznának, akkor megint fellángolna valami. Önző vagyok, ha azt mondom, hogy én többet akarok neki nyújtani, ha azt akarom, hogy én legyek élete legfontosabb nője, hogy velem tényleg leélje az életét? Ő már 32 éves én is elmúltam már pár éve 20 éves, tehát nem tiniszerelemről van szó.


A másik, hogy mennyire fontos nektek, hogy kimondja a párotok azt, hogy szeretlek, amit sokszor már misztikum övez. Nem fontosabb az,ha érzitek a tettekből, hogy mit is érez? Vagy az, hogy mondja magától, hogy nagyon tetszel, csinos vagy?


2010. júl. 18. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem önzőség amit szeretnél, viszont ezért neked kell tenni.
2010. júl. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lazítanod kellene egy kicsit ezen a görcsösségen, hogy az exekhez méred magad, és minden áron jobb akarsz lenni náluk.


Eleve az, hogy "jobbnak lenni" exeknél, irreális. Nem akkor van, hanem most van. Azoknak a kapcsolatoknak már vége, és biztosan nem véletlenül. Teljesen felesleges, és butaság ilyen összehasonlításokat tenni. Mindig a jelenlegi partner a legfontosabb, akármilyen jó is volt anno másokkal.


És azt se feledd, hogy az ember nagyon komplex rendszer, minden ember más és más. Ki ebben jobb, ki abban. Nem kell feltétlenül lepipálnod egy másik (ráadásul már nem jelentős) személyt ebben vagy abban. Mert ha az adott dolog, amit tenned kellene, nem passzol a személyiségedhez, annak vicces vége lehet. Meg egyébként is, minden kapcsolat más. Szerintem nem kéne így hasonlítgatnod. Nyilván nem véletlenül van a párod veled.


Ha meg akarod őt tartani, akkor inkább a kettőtök dolgával foglalkozzál. Ne arról kérdezd, hogy az előzőekkel mi volt, meg hogyan. Hanem arról, hogy veled, az itt és most-ban hogy érzi magát, és mik a vágyai. L/22

2010. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minek ez a szenvedés hogy annyira megfelelj neki, nem kell többet adnod mint magadat, ha így tetszel neki akkor magadért szeret.

Nekem is volt már sok barátnőm és mindegyik más volt szó szerint, van akiben ezt szerettem, de a másikban meg pont az elllentetjét mert olyan volt a természete hogy neki jól állt.

Ha meg nem tetszik neki idővel hogy olyan vagy amilyen akkor a kapcsolatnak már úgyis mindegy lenne.

Csak nehogy az legyen hogy annyira meg akarsz neki felelni hogy majd e miatt ábrándúl ki belőled, vagy te jössz rá hogy sok hűhó semmiért.

Minek kérdezgeted hogy a régi nőivel milyen volt ha utólag meg jár az eszed rajta.

Ő kérdezgeti hogy milyen volt a régi pasiddal.

Azt ajánlom csináld azt amit ő, ha kérdi kérdezd meg ha meg nem akkor maradjon az ő titka.

CSAK ADD ÖNMAGAD ÉS NE FOGLALKOZZ SEMMIVEL!

2010. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

10:02 vagyok megint. Az utolsó válaszolónak is teljesen igaza van. A túlzott megfelelni vágyás se vezet ám sok jóra. Ha elkezded teljesen feladni a saját személyiséged azért, hogy exeket lepipálj, meg hogy a jelenlegi partner minden elvárásának megfelelj, nem fogod magad a bőrödben jól érezni.


Ha szeret a párod, akkor biztosan önmagadért szeret.

2010. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok, nem véletlenül veled van és nem velük :D
2010. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Tudom,hogy túlzásba viszem sokszor, de szerethiányom van és a régi kapcsolatomban nem kaptam meg, nekem ez nagyon fontos. De igazatok van, a jelenre kell koncentrálnom, nem akarom, hogy elriasszam magam mellől.
2010. júl. 18. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az, hajrá! Élj a mának és ne érdekeljen a múlt!

Veled van téged szeret! ENNYI!!!

2010. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!