Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan viszonyultok a koedukál...

Hogyan viszonyultok a koedukált (férfi/női egyben) vécékhez?

Figyelt kérdés
Ha csak ilyen lenne egy helyen, inkább hazamennétek vécézni? Ha bementek, tojnátok ilyen helyen, vagy inkább csak pisi?
2010. máj. 1. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet én jártam kevés helyen,de hol van koedukált wc?
2010. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

amúgysem tojok kinti wcn, akár koedukált, akár nem. pisilés céljából meg őszintén leszarom h koedukált-e vagy sem.

25L

2010. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amugymeg ha kell,akkor kell,akárhol vagyok...:d
2010. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy nálunk lenne ilyen. Lehet, hogy egy-két északi országban van, ott még nem jártam. Remélem, azért a piszoárok nem az előtérben vannak ott sem. Egyébként a szükség nagy úr:-)
2010. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
max toi-toi wct tudom példának hozni, meg talán az olyan kicsi vendéglőket, ahol csak 1 wc van. de akk ott sztem tök 8 ha ugyis eccere egy ember fér be.
2010. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos van olyan koli Magyarországon ahol koedukált mosdó van,tesóm pont ilyenbe lakik.Azt mondta,nagyon furcsa volt eleinte,de megszokta.Náluk a fürdő is egyben van,de megbeszélték,hogy egyszerre csak lányok,utána csak fiúk vannak bent vagy fordítva és ha végeztek szólnak egymásnak.Azért így mégis más.

Őszintén szólva engem nem igazán érdekelne,hogy koedukált-e a wc,ha nagyon kell pisilnem.A nagydolgomat viszont inkább itthon végzem el.

2010. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

tényleg,koliba nekünk is 4 wc volt 60 emberre,vegyesen fiu-lány,zuhanyzó is csak egy kis fal volt választónak



fel se tünt,hogy az az ami:D

2010. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Náluk a fürdő is egyben van,de megbeszélték,hogy egyszerre csak lányok,utána csak fiúk vannak bent vagy fordítva és ha végeztek szólnak egymásnak."


Meg ne lásson valaki egy kukit vagy cicit, atyaisten!!!! :D

2010. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy csak a koleszokban van koedukált wc és tusoló. Persze nem azt jelenti hogy egymás előtt fürdenek meg wcznek, hanem megegyeznek hogy most 2 csaj fürdik utána 2 srác. A wc-ben meg fülkék vannak, senki se lát semmit.


Egyik haverom mesélte hogy náluk a koleszban így megy.

2011. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!