Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből valami? Ismerjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Ismerjük meg jobban egymást? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác(18)akivel kb másfél hónapja találkozgatok.Tavaly nyáron szólított le engem és egy barátnőmet pár haverjával a városban.Azóta nem beszéltünk,csak most másfél hónapja "találtuk meg egymást" újra.Már voltam náluk is.Az anyukája is látott már,kint beszélgettünk kettesben az udvarukon,városi séták is voltak már,filmet is néztünk együtt.Pár csók már el is elcsattant.Nem vagyunk (még)együtt.Olyanokat már eleresztett halkan,hogy:"szeretnélek szeretni"."jól érzem magam veled"(én is vele) aranyos,figyelmes,ugyan akkor vicces stb.Fura érzésem van vele kapcsolatban és jól érzem magam vele,ugyan akkor nem akarom azt a hibát elkövetni,hogy túl hamar összejövök vele...de mégsem tudom a választ.16/L
2010. júl. 18. 03:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és kihagytam a részleteket...ez a bizonyos srác a szülinapi bulijában megd*gta az egyik osztálytársamat,aki a barátnőm(ezt a csaj mesélte és 100%,higy igaz)ezt hogyan kezeljem?sehogy?
2010. júl. 18. 03:05
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem akarnak egymástól többet,soha.a srác is jelezte,hogy nem is tetszik neki,még kinézetre sem,nem szereti a lányt(ezt is biztosra tudom :D) de mégis fura helyzet kicsit...
2010. júl. 18. 03:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem pontosan a kérdést, de kettő darab gondolatomat megosztanám veled:

1. Fura, fura, de sza­rni rá. Előtte történt, soha nem jó ha egy kapcsolat indulásakor erőltetik a múlt piszkálgatását.

2. Gondolom embere válogatja, de én eddig mindig az első csóktól számoltam a kapcsolataimat, és ebben az aktuális párom is mindig egyet értett. Ez alapján ti MÁR jártok! Ettől függetlenül persze nem kell elsietni semmit. Egy 18 éves srác legalábbis necces kérdés, nagyon szívesen mondanám hogy kb ugyanakkora az esély rá hogy csak dugni akar, mint arra hogy komoly a dolog, és még lehet is belőle valami, de igazából azt hiszem hogy előbbire azért kicsit több esély van mint utóbbira.

Szóval szerintem vágj bele, de csak óvatosan.

28/F

2010. júl. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :D
2010. júl. 18. 03:31
 5/7 nándi18 ***** válasza:

Szia!

Nézd ez a srác 18, és egy bulin hancúrozott egy barátnőddel!

Sanszos, hogy Veled sem akar majd mást...

És abból, hogy "van egy fura érzésed", és hogy előbb egy levegővel leírod a jó tulajdonságait, aztán; jajj éppcsak elfelejtettem közölni még néhány "apróságot" ,és leírod... az apróságokat, arra következtetek, hogy többet akarsz ennél.

Persze lehet hogy a srác normális, ezt Te tudod, vagy ha még annyira nem akkor tudd meg, ne siess sehová! Így ha ő nagyon siet, és erőltet, rá is jöhetsz hogy biztos őt akarod e.

Sok sikert!

2010. júl. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Gondolom embere válogatja, de én eddig mindig az első csóktól számoltam a kapcsolataimat, és ebben az aktuális párom is mindig egyet értett." egyetértek, nálam is így van ez.. csak sajnos manapság a csók elvesztette a varázsát... csak az érdemli/melné meg, akit az ember szeret.. jó lehet h maradi a gondolkodásom, de hát na ez van.. :) szerény véleményem szerint próbáld meg a sráccal, veszteni valód éppen nincsen, de vigyázz, ne dőlj be az első kanyarba.. a fiúk kiszámíthatatlanok.. :) hajrá.


16/L

2010. júl. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2010. júl. 18. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!