Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nincs senkim?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet tartósan hozzászokni ahhoz, hogy nekem nincs senkim? Hogy élvezhetem az egyedüllét "előnyeit"? Eddig már sajnos túl sokat élveztem, de hogyan lehet mégis egy kissé legalább kellemesebbé tenni? (azon a tippen kívül, hogy szerezzek valakit) 21/F, köszi!
2010. júl. 18. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ööö ... az egyedüllét szerintem sehogy se jó... csak azt tudom javasolni hogy szerezz magadnak valakit... egyedül nemjó... hidd el!
2010. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Túl sokat élveztél? Hmm..

Császkálj a haverokkal, macsós programok, flörtölj a lányokkal, kötöttségek nélkül, gondolj arra, hogy hétvégente nem kell bevásárlókörutakra járkálnod, hanem nézhetsz meccset a barátaiddal...

2010. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem mondod? Szinte mindig csak egyedül voltam, már nagyon elegem van belőle. Próbálkozok én közben, szóval nem ez a gond, viszont mi legyen addig is, vagy mi legyen, ha soha nem jön össze?
2010. júl. 18. 00:36
 4/10 anonim ***** válasza:

úgyis összefog jönn valaki!!

mozdulj ki a lehető legtöbbett, menj uj emberek közé...addig is ez jó időtöltés...egyébként meg összefuthatsz valakivel:P;)

2010. júl. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

és ne igy állj hozzá h SOHA SEMMI NEM JÖN ÖSSZE

mert ez így nem jó....higgy magadban!!!nem vagyte sztem olyan lúzer h elkéne keseredni:)


sok szerencsét!!

2010. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En mar 2 eve vagyok egyedul egy szerelmi csalodas utan nemtudom ugy ossze tortek hogy mar nem bizok senkiben.

Ido utan meg lehet szokni es csak nevetel az egeszen.

Bno? Minek hogy csak feltekenykedjen , hivogason , cink helyzetbe hozzon ? Minek ? 20/F

2010. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok... olyan nemlétezik hogy soha nemjön össze...! Mindenkinek megvan a párja :) Hidd el ráfogsz találni teis ;)
2010. júl. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Örülj hogy egyedül lehetsz. Haverokkal hülyülhetsz, és nem kell állandóan veszekedned és a csajod hülyeségeit csinálni. Plusz mentesülsz egy csomó csalódástól:P

Csak akkor kezdj el csajozni ha feleséget akarsz:D

Akkor meg csak simán légy laza, csomó ürügyet ki lehet találni amivel megindokolhatsz egy véletlennek rendezett találkozást. Mondjuk én ilyet már tényleg akkor csinálnák ha egyáltalán senkivel nem futok össze, mert azért az ember akarva akaratlanul előbb utóbb találkozik valakivel. Csak ki hogy reagálja le:D

2010. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:D:D van ám ennek előnye is! Tudsz azzal foglalkozni amivel akarsz, haverokkal annyit bulizhatsz piálhatsz amennyit akarsz, nem kell besz*rnod attól, hogy az asszony mint mond ha megtudja hogy pl. a buszmegállóban beszélgettél egy szép lánnyal. Megúgy mellesleg ha nem vagy annyira bulizós típus akkor még több zsé marad a pénztárcádban!:D

Amúgy én is 21 éves srác vagyok most 4 éve hogy nincs barátnőm már, aki jól lehúzott. Meg ha lenne most barátnőm akkor sem tudnék vele sokat együttlenni mert nincs elég időm rá (nehéz suli, meg munka)

2010. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Pacsi!


22/F vagyok, detto abban a helyzetben mint Te. Mivel eddigi tapasztalataim a nőkkel kapcsolatban nem voltak éppen pozitívak, ezért én is ilyen mellékvágányra futottam. Meg kell szokni az egyedüllétet, mint annyi jó srácnak manapság.

Hogy mivel ütöm el a napjaimat?

Ott az egyetem, nyelveket tanulok, lejárok sűrűn gyúrni a haverokkal, sokszor beülünk egy sörre, és ami mindig összeköt minket, hogy megállapítjuk, tényleg minden nő k*rva. Ez egy tény, amit az évek előrehaladtával már gyakorlatilag senki nem is vitat.

Ha komoly kapcsolatot akarsz, két dolgot tehetsz. Vagy keresel vakulásig mindenhol és bízol a vakszerencsében, vagy kimész külföldre és keresel egy értelmes holland vagy német lányt. Azok messze korrektebbek, szellemesebbek és értelmesebbek, mint a magyarok.

2010. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!