Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20/F: mikor lesz már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20/F: mikor lesz már végre komoly kapcsolatom? Nem futok ki lassan az időből?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 20/F vagyok, talán kissé későn érő típus. Kb tavaly év vége óta vágyom egy komoly kapcsolatra, valahogy előtte nem hiányzott. Azóta már volt kettő, ám egyik eset sem mondható semmilyen mértékben se komolynak. Első esetben a lány hihetetlenül félénk és bizonytalan volt, semmit sem akart, a másodikban pedig egyszerűen nem illettünk egymáshoz.


Nem kezdek már lassan kifutni az időből? Nem ciki, hogy egyetlen komoly se volt még soha? A lányok már inkább tapasztaltabb pasira vágynak, és sajnos tapasztalatom az nekem nincs. Mit tehetnék, ha tényleg komolyat akarok, és végre szeretnék túllenni az első együttléten is?


2010. júl. 17. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Magyarán kb egy éve csajozol csak, de máris volt kettő?

Jól csinálod, folytasd csak!

2010. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Illetve még annyi sem.
2010. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Haggyad mar, aztan meg ha ott lesz a komoly kapcsolatod, egy ido utan unni fogod:P Amugy nem futottal ki, nekem is valami 19 evesen volt egy komolyabb kapcsolatom,csakhat az en "szerencsem" hogy oregebb lannyal es nem jott nagyon ki, azutan pedig 21 evesen lett a masodik komoly, ami meg most is tart, ez is idosebb lannyal, de ez eddig jol mukodik. 23 F
2010. júl. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem sem volt nőm pedig 21 éves vagyok. És hagyom is a dolgot, mert nem ér annyit egy nő, hogy pofára essek csak azért mert meg akarok ismerni valakit. Azt hiszem a ritka nő ma már csak kiváltság.

Hiába küzdők értük, a nők egyenesen a férfiak lelkébe tudnak gázolni azzal, hogy azt, hogy különböző magyarázatokkal lekoppintsák a normális udvarlókat, mert a fiatal lányoknak a tökéletes férfi kell, meg az hogy jóóóó pár évvvvel időőősebb legyen...

Szinte minden 17-nél idősebb lánynak legalább 5-10 évvel idősebb pasija van. Pl: ismerek olyant, hogy 19 éves a lány, a hapsi meg 29 éves...

Szóval úgy érzem nem felelünk meg az elvárásaiknak...

Inkább élek egyedül, mert egyre több kellemetlenség ért engem azért, mert próbálkoztam...

Ezt nevezik negatív visszacsatolásnak többek közt...

Úgy látszik ha normális vagyok nem kellek senkinek, ha nem vagyok az, akkor lehet esélyem...

Egyébként nem késtél le semmiről...

Sok sikert...

2010. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Talán a félénk barátnődet meg kellett volna értened és már mindketten rég túl lettetek volna rajta. D:

Am. meg nem futsz ki az időből, csak te hiszed azt. Mondd már el, mért érzed úgy, hogy le vagy maradva. Azért mert nem hemperegtél 14-15 éves korodtól lányokkal még nem maradtál le semmiről....-.-

2010. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

1-önismeret-ne akarj komolyat amíg tudod hogy nem készültél még fel rá.

2-hova sietsz kergetnek??? 5év múlva is bőven ráérsz te! :)

3-ne mások paradigmáit kövesd már! ugy élj ahogy NEKED jol esik!

4- idővel megfogsz érni a komoly kapcsolatra. még korainak találom.nyugi van. 25/F

2010. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem követek másokat, én érzem úgy, hogy nemsokára már késő.

És igen, nekem hiányzik.

Illetve a lányok nem tudom erről mit gondolnak, de nem valószínű, hogy 20 évesen szívesen járnának olyannal, akinek még nem volt komoly kapcsolata, sőt még dugni sem tud. Azt gondolják: hű, micsoda gáz, ezt inkább kerüljük!

2010. júl. 18. 00:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Dugni meg tudsz tanúlni.Az csak pénz kérdése,és ha nem félsz már a punitól,a csajozás is menni fog.
2010. júl. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen vesztettem el a szüzességem, most 21 vagyok és már túl vagyok 6 csajon. Szerintem csak önbizalom kérdése. Ha nem vagy bányarém, és van dumád is hozzá, akkor megállíthatatlan vagy. Ha ezek közül valamelyik hibádzik, akkor fejleszd.

21/F

2010. júl. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy bármelyikkel is gond lenne, hiszen sikerült már 2 lányt felszedni, ráadásul egyik se volt bányarém. Nagyon remélem, még idén legalább sikerül egy harmadik (nekem nem kell 6, elég 1 ami tényleg jó), és végre vele hosszabb távon is kijövünk egymással.
2010. júl. 18. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!