Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a barátom, és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a barátom, és van egy másik srác. Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval van a pasim,akivel 3éve együtt vagyunk.

Pár héttel ezelőtt azt mondta nekem,hogy milyen jó lenne összeköltözni,és azóta nagyon sokat erről beszél.Aztán már elkezdtünk nézni házakat.

De én nem vagyok benne biztos,hogy összeakarok vele költözni..:S

mert van egy másik srác aki nagyon helyes,pár hónapja ismertem meg jobban..sokat beszélgetünk msnen..néha telón is,és párszor taliztunk is..:S egyre jobban tetszik,és egyre jobban vonzódok hozzá.


És most nem tudok dönteni! :(

Szeretem a barátomat,de már nem biztos,hogy szerelemből.

A másik srác,amint mondtam egyre jobban tetszik..


Szerintetek kit kellene választanom?


(tudom,hogy nekem kell eldönteni,de kíváncsi lennék ti hogyan gondoljátok,mit csinálnátok ilyenkor)


20/L


2010. júl. 17. 23:13
1 2
 11/18 anonim válasza:
Velem is egy kicsit hasonló a helyzet, de én nem mondom azt,h tetszik a srác csak tudod hajt a kíváncsiság...szerintem ezt jól gondold át te ,h az a másik srác megér-e annyit, h 3 évet eldobj vagy próbáld meg kicsit felélénkíteni a kapcsolatod a barátoddal, neked kell érezned.
2010. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Van egy pasid 3 éve, csak az a szomorú hogy 3 év után ha ilyet kérdez, nem tudod eldönteni, sőt még azt is meg lehetne érteni (mert csak 20 éves vagy, 100 oka lehet hogy nem akarsz összeköltözni vele, de már közben eljutottál egy "komoly" ismerkedésig ami lehet hogy nálad nem is létezik.) Eleve gondolom nem tud róla hogy mással telefonálsz is, de valószínüleg kisegített már abban hogy befiezesd a telefonszámlád a 3 év alatt. Valószínüleg nagy csalódáson fog keresztül menni mindkét esetben, ha megtudja, hogy már mellette msn-en és telefonfonon keresztül más pasi mekkora újdonságot, akár szerelmet is jelent, szerintem neki sem érné meg az összeköltözés.
2010. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
CSÜLKÖSBABLEVES
2010. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
burgonya
2010. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Idézlek; "nem vagyok krva és ribanc sem..

normális válaszokat szeretnék." De jó úton haladsz, hogy azt NEVELJ magadból. Még nagyon sok ismeretlen pasi van, lesz.

2010. júl. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Miért ribanc valaki, ha megtetszik neki más?

Ti férfiak, becsukjátok a szemeteket? Főleg 3 év után. Egy 20 éves lány felnőtt, 17 éves pedig más kategória. 3 év alatt sokat változik mindkét fél, főleg ha közben lemegy a középiskola, egyetem, munka bejön. Sokat változnak az emberek is és az érzések is. Sok kapcsolatot az unalom öl meg és a megszokás, szerintem fiatalon ritka a 3 éves kapcsolat. A ribanc aki sűrűn váltogatja a barátját, és a diszkóba bugyi nélkül megy le. A legkézenfekvőbb, ha leültök beszélgetni. Megkérdezed, hogy még mennyire szeret téged? Ha olyan fiú, aki magától nem vallaná be az igazat, mert fél, akkor nyílj meg te. Mondd el mit hiányolsz, mi lett más. Hogy már nem olyan mint régen. Miután én megnyíltam, a barátom is elárulta, hogy nála is ez a helyzet. Azt is megbeszéltük, hogy tetszik-e más időnként (itt persze óvatosan, emberfüggő ki hogy reagál): azt felelte igen, de az a pillanatnyi tetszés nem jelent semmit ahhoz képest, engem mennyire szeret. Ne hordd le az őszinteségéért, legyél megértő, képzeld magad a helyébe.Próbáltunk közösen megoldást keresni, több időt töltöttünk együtt. Próbálj a barátodra koncentrálni, adj bele mindent. Ha jól megy, érezni fogod hova húz a szíved, és valószínűleg pikk-pakk el is felejted az új húst. Sokszor csak fellángolás az ilyen, ami pár hétig tart. Ha már menthetetlen és a másikat nem érdekli, akkor lépj.Sok sikert!


20 L, aki 5 éve jár a barátjával

2010. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"20 L, aki 5 éve jár a barátjával" LOOOOOOOOOOOOOOOOL:D
2010. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

De most mi a vicces ezen?


a húúúsz L

2010. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!