Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van a barátom, és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a barátom, és van egy másik srác. Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Szóval van a pasim,akivel 3éve együtt vagyunk.

Pár héttel ezelőtt azt mondta nekem,hogy milyen jó lenne összeköltözni,és azóta nagyon sokat erről beszél.Aztán már elkezdtünk nézni házakat.

De én nem vagyok benne biztos,hogy összeakarok vele költözni..:S

mert van egy másik srác aki nagyon helyes,pár hónapja ismertem meg jobban..sokat beszélgetünk msnen..néha telón is,és párszor taliztunk is..:S egyre jobban tetszik,és egyre jobban vonzódok hozzá.


És most nem tudok dönteni! :(

Szeretem a barátomat,de már nem biztos,hogy szerelemből.

A másik srác,amint mondtam egyre jobban tetszik..


Szerintetek kit kellene választanom?


(tudom,hogy nekem kell eldönteni,de kíváncsi lennék ti hogyan gondoljátok,mit csinálnátok ilyenkor)


20/L


2010. júl. 17. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért találkozgatsz idegen pasikkal, ha van barátod? Sose fogom ezt megérteni. Hatalmas a problémád. Dobj fel egy érmét.
2010. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát sztem te az a büdös ribanc vagy akibe csak csalódni lehet, közöld az új jelölttel is, hogy ne számítson rád, mert ha lesz más akkor otthagyod érte...
2010. júl. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szégyen amit csináltál, de ha már ez a helyzet, el kell hagyd a csávód, mert nem leszel vele boldog már...
2010. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ne kurvuljál
2010. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez az újdonság varázsa amit érzel, meg kell gondolnod, mert ha szakítasz a barátoddal lehet nem lesz visszaút!

Lehet a mostani kapcsolatodért egy kicsit kellene tenni, és minden jó lenne, hiszen már 3 éve együtt vagytok!


Én beleestem ebbe a csapdába, és nagyon megbántam!

2010. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nem vagyok krva és ribanc sem..

normális válaszokat szeretnék.

2010. júl. 17. 23:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem elég egybehangzó a véleményünk. Erre voltál kíváncsi... Tanácsot nem tudunk adni. Talán annyit, hogy hagyd el azt a szegény srácot...
2010. júl. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Koltozzetek ossze harman.
2010. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
utolsó: vicces vagy
2010. júl. 17. 23:25
 10/18 anonim ***** válasza:
Amíg ilyenekre nem tudsz válaszolni magadtól, inkább hagyd mindkettőt. Én am az újra szavaznék, tényleg nem értem mit nem értesz magadon.
2010. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!