Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok ismerkedés közben?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok ismerkedés közben?!

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam először egy pasival, előtte nem ismertük egymást csak látásból. Felvett msn-re, sokáig beszélgettünk, aztán elkérte a számom, felhívott és úgy is kb. 1,5 órát beszélgettünk. Tegnap találkoztunk. Együtt voltunk este 10-től hajnal 4-ig és nagyon jól éreztem magam Vele, úgy vettem észre hogy Ő is így gondolja. Hozzátartozik a történethez, hogy nekem lassan 1 éve nem volt senkim, mert még az exem érdekelt mindig, és másban nem fogott meg semmi, így senkibe nem tudtam bele esni, viszont úgy érzem hogy következő alkalommal már igencsak lehet hogy belé esnék. Nem történt semmi, csók sem, csak beszélgettünk, és néha mikor beszélt csak néztem és azon agyaltam, hogy hogy fogjam vissza magam... szóval nagyon vonzott, vágytam arra hogy megcsókoljon és megöleljen. Ma meg járt az agyam hogy mi van ha ő mégsem így gondolja, és többet talán találkozni sem akar majd... pedig ez hülyeség mert semmi ilyenre nem utalt. Csak hát a női gondolatmenet... Szóval valamiféle megnyugtatást szeretnék kérni, olyanoktól akik voltak hasonló helyzetben. Előre is köszi a válaszokat...
2010. júl. 17. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hehe, én meg ez előtt állok, felvettem egy csajszit msn-re, aki bejelölt iwiwen, minden nap kb 2-3 órát beszélünk telón, és csütörtökön fogunk találkozni... hát remélem ilyen lesz a miénk is :DD
2010. júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Majd írd meg hogy alakult:) kíváncsi leszek, de remélem minden jó lesz:) Amúgy érdekes mert nem ez volt az első "randim" (jujj de utálom ezt a szót) mégis különb volt mindegyiktől a találka is meg a pasi is. Mondjuk írt ma sms-t, gondolom nem írt volna ha nem akarna máskor is látni. Legalábbis remélem:)
2010. júl. 17. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:

hány évesek is vagytok?


szerintem hívd fel és beszélj vele...

2010. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen szerintem sem írt volna
2010. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a kort amúgy csak kíványcsiságból kérdem
2010. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyugi van. Ha azóta nem szívódott fel, nincs miért paráznod.
2010. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 25 éves. Néha hajlamos vagyok túlaggódni dolgokat... most különösen azért mert érdekel, vonz, szóval kell nekem és ennyi:)
2010. júl. 17. 22:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz sok a telefonszámla? Mindenki dobálózik itt, hogy 2-3 órát beszéltek.

Én max 5 percet ha beszélek egy csajjal telón. MSN vagy személyes találka jobb és olcsóbb.

2010. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jajj ez most annyira nem a témába vág... Nem neked kell kifizetni úgyhogy nem mindegy?:D Már untuk a gépelést, találkához túl késő volt a hajnal 3, akkor mi marad? Telefon...
2010. júl. 17. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:
De a témába vág mivel az a kérdés, hogy Tapasztalatok ismerkedés közben és nekem az a tapasztalatom, hogy ha telefonon sokat ismerkedek egy csajjal akkor sok lesz a telefonszámla. :)
2010. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!