Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netes ismerkedés? Tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

:)


Volt már valaki, akinek komolyabb kapcsolat alakult ki a dologból?:)


Én nem hittem benne.. Fogadásból regisztráltam egy ilyen ismerkedős oldalra, és nem hittem volna, hogy lehet belőle valami komoly:)

Lassan 1éve vagyunk együtt, és nagyon szeretjük egymást!


19/L


2010. jan. 29. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én se hittem benne, de egyik b.nőm unszolására felregeltem egy társkeresőre, több pasit is megismertem, volt 2 komolyabb kapcsolatom és lassan 1 éve megismertem szintén internetes társkeresőn a mostani páromat, akivel nagyon boldogok vagyunk, szeretjük egymást és Ő életem Szerelme! :)


21/L

2010. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Működhet, mert én is tudok rá példát, de a tapasztalatom az, hogy veszélyes...

méghozzá sokszor nem is kicsit!

Lányok! vigyázzatok a társkereső oldalakkal!


18/L

2010. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én myvip-en és msn-en ismerkedtem meg a barátnőmmel..

Kicsivel több, mint egy éve együtt vagyunk már...

Csak kár, h. nem mindennap tudunk találkozni.. : S =(

2010. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam már párszor, de semmi értelme, mert sok "jóakaró" hirtelen beregisztrál, ír valami durvát, majd kilép (persze egy rögtönzött e-mailről). Ettől függetlenül a személyiségtől is függ az eredmény... Minden esetre nem hiszek benne.

F/27

2010. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!