Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúli a szerelem ha . (lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúli a szerelem ha . (lent)?

Figyelt kérdés
Van egy alakuló kapcsolatom, a srác iszonyú aranyos, bejön meg minden azt hiszem belezúgtam. De van egy unokatesója aki (még régebbről ismerek) és bele is nagyon szerelmes voltam (persze viszonzatlanúl úgy hogy ő nem tudta meg soha). Az a kérdés hogy bele merjek-e vágni a kapcsolatba úgy hogy régebben az uncsitesója is tetszett és hát ma is megakad rajta a szemem bár már nem úgy... de ha összejövök vele, akkor az uncsitesóját is gyakran fogom látni (rokonok leszünk...) és ez nem lobbanthatja vissza a szerelmet? Nektek volt valaha hasonló? Mit csináltatok? Remélem értitek:)
2010. júl. 17. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan mert próbálkozni a srácnál.

nem hinném , hogy szemet vetnél az unokatesójára.

ha igazán szereted a kiszemeltedet, akkor biztosan nem lesz gond, hogy régebben tetszett az unokatesója.

sok sikert. :D

2010. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is próbáld meg a sráccal,ha nem megy,akkor szakítotok,de ha tetszik,akkor egy próbát megér :)

Hajrá! :)

2010. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anette_o ***** válasza:

hat az en velemenyem az hogy probald meg

de ha ot mar nem fogod szeretni,de az uncsijat igen ak ne maradj vele

ha igy lenne akkor vele is megprobalhatnad

de ezt csak en gondolom igy:) L/20

2010. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!