Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha már csak egy hétig találkozhatnátok azzal, akit szerettek?

Figyelt kérdés

Nálam ez így van. Még egy hétig fogom látni a lányt, akit szeretek, aztán talán soha többé, vagy csak évekkel később. Nem Magyarországon él, ez az oka.


17/F


2010. júl. 17. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:

hát az első kérdésedre a válasz: nekem egyszer 10 nap volt. minden nap beszéltünk msnen, de megőrültem. az segített valamelyest, hogy lefoglaltam magam, haverokkal találkoztam, strandolni mentem a csajokkal, ilyesmi. utána viszont hihetetlen jó élmény volt a viszontlátás, és most is elment 6 napra, és csak az tart életben, h tudom, isteni lesz újra látni :)

a második része viszont baj, hogy ez nem egyszeri eset lesz, mmint gondolom több 100 km van köztetek, így nehéz megoldani egy kapcsolatot... ezt szerintem beszéljétek meg, hogy érdemes-e így belekezdeni, mert szerintem ez mindkét félnek szenvedés lesz :S

2010. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Abban az egy hétben szinte csak vele lennék, felejthetetlenné tenném a napokat. :-)


Hívd el ide-oda, vidd vidámparkba vagy olyan helyre vidd el, ami gyönyörű (van ilyen Magyarországon, nem is egy).


Szerintem minden a romantikáról szóljon (bár én nem vagyok az a típus, de jólesne még így is, főleg, hogy sokáig nem látom majd).


20|L

2010. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
úú bocsi, eléggé félreolvastam :S szóval az első hozzászólás első része visszavonva :D
2010. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz.próbáld meg majd elfoglalni magad.Fiatal vagy,van ezer másik csaj.Ha visszajön ki tudja mi lesz.Ezt az 1 hetet meg töltsétek hasznosan. :)

18/L

2010. júl. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ja, és ez az egy hét is csak szeptemberben lesz...és nem ő jön Mo-ra, hanem én utazok Németországba :(
2010. júl. 17. 14:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát Németország nem a világ vége. Miért kell örökre búcsúzkodnod?
2010. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kevés az esély, hogy a közeljövőben találkozhatnánk :S
2010. júl. 17. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem legyél vele egész nap.és sok sok sex
2010. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
kise másznánk az ágyból, max a fürdőig...
2010. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a szerelem nálam nem csak erről szól :(
2010. júl. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!