Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 4 napja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 4 napja az exbarátommal álmodom?

Figyelt kérdés
Az álmokban nem csinálunk semmit sem, szinte nem is beszülnk, nem vagyok belé szerelmes, van kapcsolatom 1,5 éve, és boldogabb vagyok a párommal, mint valaha. A volt barátommal fél évig voltunk együtt, és én szakítottam vele. Szerintetek?
2010. júl. 17. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi jelentősége szerintem. én is szoktam a volt barátommal álmodni, pedig már túlléptem, új kapcsolat stb, de általában nem foglalkozom vele, nap végére már el is felejtem.
2010. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az álmok a gondolatokkal (is) függenek össze. valami volt anno ami nyomot hagyhatott benned, lehet inkáb tudat alatt, vagy szoktál rá gondolni.nem véletlen hogy vele álmodsz az biztos.nem feltétlen negatív viszont oka van!
2010. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit hiányzik, mint ember...Nagyon jó barátok voltunk, de összejöttünk, és nem kellett volna...Azóta beszéltünk párszor, személyesen is, de akkor még nem éreztem ezt. Nem akarok tőle semmit sem, csak hogy legalább beszélgessünk egy rövidet, akár msn-en is...:S
2010. júl. 17. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
megválaszoltad magad. hiányzik.ennyi.ez tükröződik az agyban és nyilvánul meg álmok formájában.
2010. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mégis mi erről a véleményetek? Kicsit lelkiismeret-furdalásom van emiatt.
2010. júl. 17. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbáld elfelejteni, engem ha valaki dobna, utána nem bírnék vele műmosoly kíséretében cseverészni.


22f

2010. júl. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!