Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire változtatta meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változtatta meg az egyetemi élet a párotokat?

Figyelt kérdés
Hát ez most lehet h hosszú lesz, szal előre is bocsi. :$ A helyzet az, hogy a barátommal 2éve vagyunk együtt, én önbizalomhiányos vagyok, épp ezért rettenetesen féltékeny, és bizalmatlan. Sajnos a bizalmatlanságnak vannak okai is, de az nagyon rég volt. A lényeg az, hogy most szeptembertől fog járni egyetemre, és sokszor hallom azt, h onnantól teljesen megváltoznak az emberek. Nektek mi a tapasztalaitok? Sok választ szeretnék. :)
2010. júl. 16. 22:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

furcsa, de nekem is volt egy barátom anno, és pont akkor ment egyetemre és teljesen megváltozott, bulik, avatók, gólyabálok, táborok, mittudomén... túl sok változás... pár hónapig még bírtam.

lehet, hogy csak az elején diliznek be később visszazökkennek. az én volt párom nem zökkent vissza, felnőtt fejjel sincs karrierje , semmi, csak a bulizás érdekli meg a fesztiválok.


ez furcsa, mert ha két egyetemista megismerkedik, akárhol, de mondjuk külön egyetemre járnak akkor mi van, akkor nem szakítás a vége...? vagy nem emiatt?

2010. júl. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ismerősömnél nem is a bulikkal volt a gond... Inkább azzal,hogy előtte egy középsuliba jártak, nagyon hozzászoktak ahhoz,hogy éjjel-nappal együtt vannak, és miután a srác elment továbbtanulni, ugye a napi 6-8 óra kiesett, és csak a délutánok maradtak (vagy azok se)...
2010. júl. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én idén voltam elsős, a barátom pedig a technikumát fejezte. Azt mondta nagyon sokat változtam, és én is érzem. Más lett az életérzés, sok ember miatt nyitottabb lettem, "hallgatóvá ittam magam", ahogy fogalmazta egyik haverom. Persze csak kulturált keretek közt, de nagyon jót tett a vérpezsdítés. Olyat tanulok, ami érdekel, tervezem az életem és energikusabbnak érzem magam, mint valaha. Nincsen a lenézés, mint középiskolában. Sokkal önállóbb vagyok, jobban kezelem a helyzeteket. A barátommal még mindig meg vagyunk, pedig már 5 éve járunk. Alapvetően ez nem okozott törést a kapcsolatunkban, mert erős. :) A szitu, hogy jövőre ő is ide jön. Elsős lesz, másik szakon, de egy karon leszünk, kolis lesz. Arra leszek kíváncsi, ő hogy fogja viselni majd...
2010. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ultosó válaszoló: gratulálok, csak így tovább! :)

2010. júl. 18. 21:16
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát annyiban változtam a párom szerint,hogy sokkal intelligensebb lettem,sok olyan szót használok,amiket ő nem is ismer és mivel ő nem tanul tovább, rosszul érzi magát velem és az egyetemista barátaimmal.

Másik rész meg a buli. Egyetemen mindent szabad,nincsenek elkötelezettségek, csak a vizsgákat kell megcsinálni. Nem kötelező bejárni az órákra, csak ajánlatos, olyan emberekkel vagy körülvéve, akik egy irányba érdeklődnek. Ráadásul az egyetemi élet... Nem tudja az elképzelni,aki nem egyetemista... és aki belecsöppen,megváltozik

2010. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!