Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire változtatta meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változtatta meg az egyetemi élet a párotokat?

Figyelt kérdés
Hát ez most lehet h hosszú lesz, szal előre is bocsi. :$ A helyzet az, hogy a barátommal 2éve vagyunk együtt, én önbizalomhiányos vagyok, épp ezért rettenetesen féltékeny, és bizalmatlan. Sajnos a bizalmatlanságnak vannak okai is, de az nagyon rég volt. A lényeg az, hogy most szeptembertől fog járni egyetemre, és sokszor hallom azt, h onnantól teljesen megváltoznak az emberek. Nektek mi a tapasztalaitok? Sok választ szeretnék. :)
2010. júl. 16. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de én pl. egyetemen jöttem rá, hogy nem a párom való hozzám. De van ellenpélda is :)
2010. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ kolis lesz-e vagy sem, mennyit jár el a haverokkal az egyetemi bulikra... Én kolis voltam, pezsgett az élet körülöttem és eléggé megváltoztam. Illetve rájöttem, hogy a 4 éves kapcsolatom nagyon kimerült, másmilyenek lettünk. Szakítottam fél hónappal utána... Ne haragudj, de sajnos az az igazság, hogy a legtöbb ember, aki a buliknál is ott van, megváltozik. De rajtad is nagyban múlik, hogy mi lesz a vége!
2010. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mi két és fél éve jártunk amikor elmentem egyetemre. Megváltoztam, de éppúgy hűséges maradtam hozzá,mert szeretem. Nyitottabb lettem sok mindenre... Kollégiumba megy a barátod?
2010. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Keres új pasit, a jelenlegi még az idén dobni fog. Ez a valóság.
2010. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem lesz kollégista. Hát eléggé bulizos tipus volt, de mostanában jó ideje nem jár el, tudtommal. Köszönöm az eddigi válaszokat. Hát kiváncsi vagyok, h mi lesz. Eléggé rosszul állnak most a dolgok. :( Azért szeretnék még több választ, kiváncsi vagyok még több tapasztalatra, szal lécci írjatok. ;)
2010. júl. 16. 22:34
 6/15 A kérdező kommentje:
Enyirre rosszak a tapasztalatok? :$ :(
2010. júl. 16. 22:38
 7/15 A kérdező kommentje:
22:32 -mire lettél nyitottabb? Na igen az is érdekel, hogy miben változtatok / változtak.
2010. júl. 16. 22:43
 8/15 anonim ***** válasza:
A párok 98%-a szakít ilyenkor...Sajnos ez a valóság. De láttam pár ellenpéldát is :)
2010. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm elég sokáig húzta... A sulikezdéstől számitva fél évig még együtt voltak, de az maga volt a pokol (mindkét fél szerint). Meggyűlölték egymást, és kis híján rendőrségi ügy lett belőle... Mondjuk ez egy elég szélsőséges eset.. Nem akarom rádhozni a frászt.
2010. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ajjajj :( azért még kiváncsi lennék tapasztalatokra. :)
2010. júl. 16. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!