Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges az, ha egy olyan pasira vágyok akit én irányíthatok?

Figyelt kérdés

Az előző pasimmal elég szerencsétlenül alakultak a dolgok, lenézett engem szinte tárgyként kezelt csak azért mert nő(igazából még csak lány:)) vagyok. A végén már azt is hangoztatta nekem hogy ő magasabb rendű nállam...

Most viszont egy olyan fiút akarok akit igenis én irányíthatok!Szerintetek ez beteges vagy csak afféle elégtétel lenne?(Félreértés ne essék, anyagilag nem akarnék tőlle semmit.)


17/L


2010. júl. 16. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Rajta kiélhetnéd domináns hajlamaidat. Végülis nem beteges...sok helyen így van.
2010. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha szeret, akkor megtesz érted bármit.

2010. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem te pont az a fajta vagy, aki azt gondolja hogy ha neki is fájt akkor másnak is fájjon. és ez beteges, igen...


csak arra nem gondoltok hogy ha az is ezt gondolja akit te megbántasz majd és ő is tovább bántja a következőt akkor az egész egy hatalmas, ördögi kör lesz amiből senki sem akar majd kiszállni és akkor mi a franc lesz? mindenki folyamatosan fájdalmat okoz a másiknak:O?


mind1 szerintem igen, ez nem normális hozzá állás.

L/16

2010. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az előző barátod bunkóságát egy másik srácon vezetnéd le aki erről egyébként nem tehet. Az ilyen szemétségek eredményezik a "miért paraszt az összes férfi" általánosító kérdéseket. A rendes srác ezt tapasztalja, átmegy inkább bunkóba és a következő lány is megváltozik emiatt és így tovább...

21f

2010. júl. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de éretlennek éretlen.
2010. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak félsz hogy megint egy erőszakos emberrel jösz össze és ezt meg akkarod előzni.

De egy ilyen kapcsolatban nem lennél boldog, kockáztatni kell mert nem találod meg az igazit.

Ha megint belefutsz egy erőszakos baromba már korán felismered a jeleket és szakithatsz.

2010. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha érdekel, engem irányíthatsz.

Írj rám privit.

2011. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!