Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után "lehet" szerelmet vallani?

Figyelt kérdés

Nemrég óta járok egy sráccal (egészen pontosan 18 napja), előtte már egy hónappal ismertem. Azt hiszem, szerelmes lettem belé (folyton rá gondolok, hiányzik...stb.). Félek elmondani neki ennyi idő után, mert esetleg megijed, viszont alig tudom magam visszafogni, amikor vele vagyok, legszívesebben elmondanám neki.

Mit tegyek?


2010. júl. 16. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Pontosan 2 hónap 14 nap 7 óra 15 perc 34 másodperc 96 tizedmásodperccel a megismerkedés után. Se korábban, se később.
2010. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 PERC
2010. júl. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele,hogy fontos neked,de ne Te mond először,hogy szereted.Várd meg amég ő mondja.Vannak srácok akiket elriaszt,ha a lány szerelmet vall rögtön a kapcsolat elején.
2010. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat:p
2010. júl. 16. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretlekribanc vagy akkor azonnal, ha szeretlekprűd akkor akár egy évet is várhatsz. De a kettő között egészséges valahol:D
2010. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hogyan éreztessem vele?

ha mindent megteszek neki, az ragaszkodás, ami taszíthatja, nem?!

2010. júl. 16. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi a barátnőmmel kb 2-3 hetes msn es ismerkedés után találkoztunk..És már aznap szerelmet valltotunk egymásnak.Szóval..ez helyzetfüggő és magától jönn.Hozzátenném komoly kapcsolatnak indul a dolog.És az is lesz :-)

16/F

2010. júl. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

rátelepedni semmiképp , az sem jó ám !

hogy hogy éreztesd vele, csinálj neki mondjuk egy sütit, vagy olyan dolgot, amit nem "adhatsz" neki minden nap szóval nem a szokásos oda bújok, megpuszilom, megcsókolom stb.,apró dolgokra gondolok, amit nem adsz neki csak úgy !

2010. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!