Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, ti mikor kezdtét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, ti mikor kezdtétek el becézgetni a párotokat?

Figyelt kérdés
pl elkezdtek járni, és aztán mennyi idö után kezditek el becézgetni a párotokat, és hogyan becézitek? légyszi irjatok kort meg nem-et. köszi.
2010. júl. 16. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem a párom 2. nap 'járás' után kezdett el becézni.

Drágám, Kicsiszívem, Margit< nem ez a nevem.. csak úgy jött:D Cicám. Babám.

Én őt: Kincsem. Életem. Peti< ha ideges vagyok.

2010. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan 2 hét járás után kezdtem, de mi már előtte is nagyon jó, mondhatni legjobb barátok voltunk, szóval már előtte is ment ilyen finom kedveskedés:) Én őt: kicsim, életem, illetve a többi egyedi, azt nem írom le, mert titok:D
2010. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17:38: 19/L voltam.
2010. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
mi 1hete vagyunk együtt. ö 21, én 20. de 1éve ismerjük egymást. nem tartottuk egész idö alatt a kapcsolatot. és néha úgy becézném, de valahogy nem tudom hogy hogyan, vagy hogy korai lenne-e. és úgy a nevén szólitani, az nem tetszik.
2010. júl. 16. 18:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Már járásunk előtt is...:D 16/F
2010. júl. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

párom még aznap. Kicsim, Kincsem, Drágám, Szívem stb. Én viszont jóval késöbb kb 1 hónap után. Azóta már minden vagyunk egymásnak, csomó hülyeséget kitaláltunk poénból pl. Orros (mert picike orra van), Nyeszlett (ez egy véletlen megnyílvánulás miatt), Nyenyere, Rohasztott, Kincsem Szépségem (mert jó pasi)...xD Babát várok töle, remélem a kislányunk nem így fogja hívni azért xD

Neked meg azt tanácsolom, hogy egyszer "véletlenül" becézd valahogy, aztán a reakciójától tedd függövé a késöbbieket. Ha furcsállja vagy nem szereti, akkor mondd hogy véletlen volt és nem tudtad, hogy nem szereti. Nálam ez mindig bejött. Sok sikert!:)

22/L

2010. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

engem már akkor is becézett amikor még nem jártunk. :)

ahhoz kapcsolódik ahol megismerkedtünk *.* :)

egyépként a mindennapokban 'cica' a 'becenevem' neki :)

én pedig pár hónapja becézem csak.. : szivem.

11 hónapja járunk.

15/L

2010. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi nektek..nagyon segitettetek..

18:34 gratu a babához. nehéz lehet ilyen melegben babát várni..

2010. júl. 17. 01:46
 9/9 A kérdező kommentje:
megoldódott az egész..tegnap elkezdett becézgetni, szépségemnek meg nufikának (nyuszikának) szólit és igy nekem is könyebb öt becézgetni. de amúgy köszi a tanácsokat.
2010. júl. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!