Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen kérdéseknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen kérdéseknek vagy beszélgetési témáknak örültök? (Bővebben alul)

Figyelt kérdés
Na szóval.Nem rég volt az első randink és sajnos rengetegszer volt az a "kínos csend" és nem nagyon tudtuk miről beszéljünk.Igaz a végén mindig beszéltünk vmiről de engem kicsit zavartak ezek a "hatás szünetek".Lécci lányok aki tud írjon már témát.Ja és aki tud írhat kort is ;).
2010. júl. 16. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy számtalan ilyen válasz lesz még majd, hogy ennek magától kell jönnie, alakulnia kell magától, mert ha nem akkor nagyon nincs értelme.


De mégis néhány téma..igaz nem tudom miken vagytok már túl..család? Családtagok, hugi, öcsi, továbbtanulási tervek (reálisak/álmok), suli, osztálykirándulási élmények, szép helyek, kedvenc kaja/hely. Ezek ilyen tipikus 1./2. randis témák.

Azért kéz és láb:)

2010. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszike:)

De attól még jöhetnek ötletek!:)

2010. júl. 16. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Ciki sztorik, kedvenc film, zene, hobbi,és az előttem szóló jó ötleleteket adott.

De valóban, ha nem jön magától, ott baj van.

2010. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haverral sokkal könnyebb, mert ezeket tudod, és nem lesz kínos a csend! :D
2010. júl. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!