Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beszélgetési témák, Szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgetési témák, Szeretnék beszélni vele, de már nincs miről! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hónapja megismertem (facebookon) egy srácot, akivel minden nap beszélek de szinte már mindenről beszéltünk és már teljesen kifogytunk (főleg én). Valójában ő egy beszélő típusú, de inkább csak ha magáról van szó. :\

Kérlek segítsetek, jöhet bármi! :]


2011. jan. 1. 05:36
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Találj ki irto nagy hűlyeségeket.nekem mindig beválik 13/f
2011. jan. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ismerős a helyzet a másik oldalról nézve. Én eléggé beszédes típus vagyok ha MSN-ről van szó illetve én dobom fel a témákat többnyire. Illetve többnyire az olyan csajokat akik nem tudnak témákat feldobni unalmasnak találom ,persze vannak lányok akik mindig tudnak újat mutatni akárcsak én :P

Szóval te is ilyen unalmas fajta vagy... háát mondjuk elég sok téma van lehet akármi : stílusokról ,öltözködésről , sportról , tanárokról , zenéről , művészetről , emberekről , káros szenvedélyekről , TV-ről , internetes oldalakról , kérd ki a véleményét dolgokról , utazásról , bulikról , ünnepekről , családról , ételekről , egészségről , egy pillanat alatt csak enyi dolog fut át az ember agyán remélem megteszi

puszillak:)

18/F

2011. jan. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 clyde&robert ***** válasza:

a sracnak kellene ezen gondolkoznia :)

na de kerdezzel olyanokat,ha lenne egy lehetosege hogy a vilagon barhova elutazzon egy hetre kirandulni,melyiket valasztana?es miert azt?miert nem hawaii t,vagy ibiza t,vagy a bahamakat?

ha rengeteg penze lenne mit kezdene vele?mik az almai?

mi az a dolog amit nem szeret egy lanyban?

mi az amit szeret egy lanyban?

mennyit tenne meg egy lany miatt?

vagy mennyi dolgot tett mar meg valakiert?

leghosszabb kapcsolata?

miert lett vege?

szabadidejet mivel tolti?

remelem segitettem egy piciket :)


esetleg a vegen irhatsz egy olyat is,hogy mikor hivsz meg egy italra?

vicces es onzo

2011. jan. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondom, hogy ha nincs miről beszélnetek, akkor nem kell erőltetni. Az erőltetett beszélgetésnél nincs is rosszabb. Nincs mondanivalótok egymásnak, csak azért beszéltek mert milyen ciki csöndben lenni... jaj.
2011. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia, szerintem olykor-olykor hagyjatok ki egy napot, utána lesz miről beszélgetni.
2011. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
linkelj be egy videót és kérdezd meg, hogy neki mi a véleménye róla. Esetleg ha szóhoz jutsz te is elmondhatod a saját véleményed.
2011. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
minek eröltetni az msnen beszélgetéset? találkozzatok.
2011. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy segít vagy nem

2011. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fölösleges sztem a hetekig tartó msn
2011. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!