Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt lehetek féltékenyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt lehetek féltékenyek?

Figyelt kérdés

A barátomnak elég sok lányismerőse van és ahogy észreveszem inkább velük dumál (sztem msn-n is de ez csak megérzés)

A facebookát megnéztem és ő pl tnap is bejelölt 3 csajt. Ez engem zavar habár mindig mondogatja h semmi okom rájuk féltéekny lenni. Ti h gondoljátok?


2010. júl. 16. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

először is legyen kicsit több az önbizalmad. miért lenne veled, ha mást akar? akkor mással lenne. de veled van :) másrészt a lányok jobban megértik a problémáit, mint a haverok, jobban tudnak tanácsot adni neki pl veled kapcsolatban. nem igazán tudok okosat írni, mert sosem voltam ilyen helyzetben, felőlem a barátom találkozhat annyi lánnyal, amennyivel akar, ölelgetheti is őket, egyszerűen érzem, hogy szeret és csak én kellek neki, és ebben teljesen biztos vagyok.

talán annyi h pláne ha nem is találkoznak, felesleges velük foglalkozni, hisz te ott vagy neki élőben, megadsz neki mindent, ha pedig mégis el akar hagyni, akkor aztán bármit teszel, úgyis megteszi. szóval nem érdemes féltékenykedni, mert tök felesleges energiabefektetés:)

2010. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

huu köszönöm a válaszod:) vhogy már kezdem máshogy látni a dolgokat még párszor elolvasom és rájövök h teljes mértékben igazad van :)

köszönöm

2010. júl. 17. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!