Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emiatt lehetek féltékenyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt lehetek féltékenyek?

Figyelt kérdés

A barátomnak elég sok lányismerőse van és ahogy észreveszem inkább velük dumál (sztem msn-n is de ez csak megérzés)

A facebookát megnéztem és ő pl tnap is bejelölt 3 csajt. Ez engem zavar habár mindig mondogatja h semmi okom rájuk féltéekny lenni. Ti h gondoljátok?


2010. júl. 16. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van okod a féltékenységre.
2010. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Megérthető h féltékeny vagy, én is az lennék ha a barátom csak lányokkal lenne körülvéve!!!
2010. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, én is féltékeny lennék a helyedben
2010. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nem találkozgat velük, mert v velem van v otthon alszik meg játszik a gépén

csak ezt egyszer megemlítettem és meglepődőtt h mért vagyok féltéekny S:

2010. júl. 16. 14:38
 5/12 anonim válasza:
Szia! Szerintem mond el neki hogy ez téged zavar és hogy nem szeretnéd hogy ezt csinálja mert ezzel megbánt téged. Ha nem hagyja abba ezután vagy pedig titokban csinálja akkor nem tartja szem előtt az érzelmeidet és ez azt jelenti hogy nem igazán szeret mert ha valaki szeret valakit akkor nem csinál olyan dolgokat amivel a másik embernek(szerelmének) fájdalmat okoz.M
2010. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm z eddigi kommenteket

azt nem szeretném h tudja h megnéztem a facebookját (mert elmondta a jelszavát) és mondta h csak barátok meg ne legyek féltékeny , de nem merem megmondani h ne csinálja ezt, nem tilthatom el a barátaitól ... :S

2010. júl. 16. 14:43
 7/12 A kérdező kommentje:

majd ha együtt nézzük épp a facebookját akk még lehet rákérdek de uazt fogja mondani

talán megpróbálom féltéeknnyé tenni h érezze h milyen érzés is az mert ő álllitolag nem féltékeny ..:S

ki érti őket

2010. júl. 16. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:

ne akard féltékennyé tenni, mert könnyen a visszájára sülhet el a dolog.

én annyit teszek hozzá (bár ebben kicsit más véleményem lesz, mint az előttem válaszolóknak), hogy nálunk pont fordítva van. vagyis a barátom jól elvan a haverjaival, nem nagyon barátkozik lányokkal, nekem meg szinte csak fiú barátaim vannak. az ok egyszerű: nem tudom elviselni a legtöbb lányt (hiszti, sopping, ribanckodás, álszentkedés, stb). ezt megmondtam a srácnak az elején, és hát nem hagytam hogy azt mondja, h mostantól nincsenek fiú barátok. volt, aki emiatt dobott, ő most elfogadta, de cserébe ha én azt mondom h semmi oka aggódni, akkor ebben 100%ban biztos lehet, hogy ez így is van. és én is be merném engedni 100 lány közé, mert tudom, hogy nem tenne semmit. ez a legfontosabb, a kölcsönös bizalom, ha ez nincs meg, akkor a kapcsolat csak szenvedés (az egyiknek azért, mert folyton számonkérik, a másiknak meg mert úgy érzi, lesben kell állnia, és féltenie a párját más lányoktól)

2010. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Elég nagy szegénységi bizonyítvány, ha egy fiú csak nőkkel tudja körbevenni magát és lány ismerősei vannak. Volt egy ilyen barátom, mondtam neki, semmit nem használt. Nem csak emiatt, de elváltunk szépen. Féltékeny is voltam szerintem nem alaptalanul.

L/22

2010. júl. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az is igaz amit leírtál főleg h így a kapcsolat szenvedés... :S

szted akkor mit tegyek? viseljem el és ne szóljak semmit hanem magamba örlődjek ? meg fog változni vajon a hozzáállásom? remélem ..::S

2010. júl. 16. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!