Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a hejemben lennél, kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hejemben lennél, kit választanál?

Figyelt kérdés

hello! 17 éves srác vagyok. Az a helyzet,hogy enm tudok közöttük döntetni... Segítsetek, ti kit választanátok?


1. lány:


16 éves. 1 évig voltunk együtt kisebb nagyobb megszakításokkal. Többször megcslat, egyszer valentinnapkor. kb. 160 centi rövid szőke haja van. Sokat durcáskodott, de mégis szerettem. Vékony, kisebb melekkel. Valahogy próbáltma elfelejteni úgy tünt,hogy sikerült is a másik lánnyal de a vmeik nap újra jelentkezett és azt mondta,hogy még midnig szeret.


2. lány:

Magas, aranyos, kedves , mosolygós. Az anyáink egy témájú munkahelyne dolgoznak. és egy országból jöttek. Nagyon szimpatikus lány, eddig biztos voltam benne,hogy ő kell nekem de mióta újra jelentkezett a volt bnőm elbizonytalanodtam. Az a gonsom,hogy ő még csak 14 éves nem volt még fiúja sem. Az első talina csókot se engedte. vele ellentétbena az volt csajom már az első alkalomkor. egyébként a 2.lány így néz ki: 168 centi, kicsit teltebb alkatú de nem kövér, formás melekkel, hosszú csipőig érő szőkésbarna haj, barna szem. Szép mosoly, kedves és őszinte.


Nem tudok dönteni. Mivel a 2. lányra várni kellene biszonyos dolgokban elelntétben az exemmel de ő többször megcsalt.

17/F


2010. júl. 16. 14:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó válaszolónál a pont! A lányok közül (ennyi info alapján) a második messze kenterbe veri az elsőt, de te válaszd csak az elsőt, mert neked jobb 17 éves létedre, ilyen felfogással, amiről itt tanúbizonyságot tettél, egy kicsit komolytalanabb, könnyűvérűbb csaj. Nem komolyak a szándékaid, ez nem baj 17 évesen, csak be kell, hogy lásd!A második csaj nem neked való, és ő sem olyat érdemel, mint te. Ez van.
2011. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én nem mondom neked, hogy válaszd a másodikat, mert amilyen buta vagy aranyom, csak csalódást okoznál neki.


Ott az a jól bejáratott ringyó exed, annak már mindegy, de könyörgöm ne tegyél már tönkre egy 14 éves kislányt, akiben még van tartás és váratja magát, nem úgy mint a legtöbb.


Uff! Én szólottam.

22/L

2011. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!