Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a hejemben lennél, kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hejemben lennél, kit választanál?

Figyelt kérdés

hello! 17 éves srác vagyok. Az a helyzet,hogy enm tudok közöttük döntetni... Segítsetek, ti kit választanátok?


1. lány:


16 éves. 1 évig voltunk együtt kisebb nagyobb megszakításokkal. Többször megcslat, egyszer valentinnapkor. kb. 160 centi rövid szőke haja van. Sokat durcáskodott, de mégis szerettem. Vékony, kisebb melekkel. Valahogy próbáltma elfelejteni úgy tünt,hogy sikerült is a másik lánnyal de a vmeik nap újra jelentkezett és azt mondta,hogy még midnig szeret.


2. lány:

Magas, aranyos, kedves , mosolygós. Az anyáink egy témájú munkahelyne dolgoznak. és egy országból jöttek. Nagyon szimpatikus lány, eddig biztos voltam benne,hogy ő kell nekem de mióta újra jelentkezett a volt bnőm elbizonytalanodtam. Az a gonsom,hogy ő még csak 14 éves nem volt még fiúja sem. Az első talina csókot se engedte. vele ellentétbena az volt csajom már az első alkalomkor. egyébként a 2.lány így néz ki: 168 centi, kicsit teltebb alkatú de nem kövér, formás melekkel, hosszú csipőig érő szőkésbarna haj, barna szem. Szép mosoly, kedves és őszinte.


Nem tudok dönteni. Mivel a 2. lányra várni kellene biszonyos dolgokban elelntétben az exemmel de ő többször megcsalt.

17/F


2010. júl. 16. 14:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
a hejedben én is egy magyartanárt választanék, majd csak azután kezdenék csajozni
2010. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

szerintem is a másodikat válaszd. már csak azért is, mert ö nem smárol rögtön elsö találkozáskor, és a lábát se teszi szét olyan könnyen. ez jó dolog, becsüld meg és légy türelmes vele. nem várhatod el töle, hogy rögtön smárol veled, csak azért mert te azt úgy akarod. légy tisztában azzal, hogy ö 14, te pedig 17. nem lehettek egyforma szinten. meg nem is lehettek egyformák. ö még várni akar a csókkal. fogadd el és ne eröltesd. majd ha fel lesz készülve akkor megcsókol, vagy ad jelet. vagy csak azért kell egy csaj hogy legyen kivel lefeküdnöd/smárolnod?


20/L

2010. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2.
2010. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

2.

azelsőt semiképpse.. megcaslt stb.. és ezek utánmég gondolkozol rajta? ... válzd a 2.-at a kormeg hogy ő 14nem nagy dolog.. én 15vagyok barátom pedig 18 ésjolelvagyunk..

2010. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha muszáj választani akk a második az elsövel nem érné meg mert megint csak megcsalna mint régen... de igen a 2 kall még várnod kéne mivel még csak 14 szal én a harmadikat ajánlom keress egy csajtXD (L)
2010. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én már meg sem említem a helyesírást.

Mindenképpen második. Ha csak ez a kettő van.


De gondolkozz el mit is akarsz a lánytól, és az alapján dönts. Mert ha csak szex kell, meg az, hogy megint megcsaljanak, akkor első.

De ha egy rendesebbnek ígérkező lány kell, akit, noha lehet, hogy nem fogsz lefektetni az elsp randin, de ezzel bizonyítja, hogy szerintem ő nem az a megcsalós típus...hiszen nem könnyen kapható.

18L

2010. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
ha van egy kis eszed akkor a 2. 17/L
2010. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2.
2010. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen...egy kis magyar helyesirási könyv tanumányozása nem árt...


A csajok közül a legjobb a 2-es mert hűséges is meg rendes is...de melleket méregetsz? Meg a külsőre igy alapszol és ha az első csaj is meg tud bbizonytalanitani...akkor szerintem jobb ha megkiméled a 2-ik csajt...mert ahogy látom te máris akarsz smárolni meg minden...

Nem tudtad h az egyik szabály az h első randin tilos a csókolozás???

Igy ahogy végignézem a 2-es a legrendesebb csaj de jobb ha nem jársz vele, mert megcsalod és akkro megutáljahtja őú a férfiakat MIATTAD!


Ezért azt mondom h inkább tanulj még csajozás helyett..de ha mindenképp akarsz csajozni akkor Menj az elsőhöz mert te csak az olyant érdemled meg...

NE CSAK A SAJÁT ÉRDEKED NÉZD! Hanem a lányokét is...elvégre azért is járnál egy lánnyal h odafigyelj hozzá nem? Nem csak szexért meg mellezésért meg smárolásért már az első talin.

2010. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

mindenki azt mondja hogy válaszd a másodikat.. és egy normális fiú esetében nem is lenne kérdés, hogy kit válasszon.. DE szerintem te válaszd az elsőt! a második rendes lánynak hangzik, olyan fiút érdemel, aki megbecsüli, és ez alapján a kérdés alapján te nem vagy ilyen..

21/L

2011. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!