Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a hejemben lennél, kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hejemben lennél, kit választanál?

Figyelt kérdés

hello! 17 éves srác vagyok. Az a helyzet,hogy enm tudok közöttük döntetni... Segítsetek, ti kit választanátok?


1. lány:


16 éves. 1 évig voltunk együtt kisebb nagyobb megszakításokkal. Többször megcslat, egyszer valentinnapkor. kb. 160 centi rövid szőke haja van. Sokat durcáskodott, de mégis szerettem. Vékony, kisebb melekkel. Valahogy próbáltma elfelejteni úgy tünt,hogy sikerült is a másik lánnyal de a vmeik nap újra jelentkezett és azt mondta,hogy még midnig szeret.


2. lány:

Magas, aranyos, kedves , mosolygós. Az anyáink egy témájú munkahelyne dolgoznak. és egy országból jöttek. Nagyon szimpatikus lány, eddig biztos voltam benne,hogy ő kell nekem de mióta újra jelentkezett a volt bnőm elbizonytalanodtam. Az a gonsom,hogy ő még csak 14 éves nem volt még fiúja sem. Az első talina csókot se engedte. vele ellentétbena az volt csajom már az első alkalomkor. egyébként a 2.lány így néz ki: 168 centi, kicsit teltebb alkatú de nem kövér, formás melekkel, hosszú csipőig érő szőkésbarna haj, barna szem. Szép mosoly, kedves és őszinte.


Nem tudok dönteni. Mivel a 2. lányra várni kellene biszonyos dolgokban elelntétben az exemmel de ő többször megcsalt.

17/F


2010. júl. 16. 14:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
A "hejedben" a Magyar Helyesírás Szabályai című rendkívül izgalmas könyvet választanám.
2010. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
2.
2010. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

feltétlenül azt amelyik magyartanárnak készül.

az legalább hasznodra válna

2010. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

Hejedben nyelvtanoznék, aztán csajoznék.

Attól függ mit szeretnél..dugást vagy érzelmeket.

Válaszd a harmadikat.

Kérde meg valamelyiket, hogy nyelvtanozzon veled..aki jobb tanárnak bizonyul, azt válaszd.

2010. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
*-e
2010. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hej! én ki válasszak?!
2010. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

2.

De nem értem minek kell a döntésedhez a mellüket is mérlegelni, valamint az sem értem, hogy csak azért választanád az exedet aki már többször megcsalt, mert a 2. lányra várni kéne bizonyos dolgokban!?

Ha csak a bizonyos dolgok miatt szeretnél vele lenni, akkor térj vissza az 1. lányhoz, mert te se érdemelsz jobbat...

2010. júl. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan a másodikat, de ebbe nem értem mit kel annyit gondolkodni... Hallásra a második csinosabb is, kedvesebb is és miért választanál olyat aki már megcsalt többször is. De ha te olyannal akarsz lenni aki félrelép egy kapcsolatba hát lelked rajta...
2010. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Ez tök egyszerű. 2.
2010. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
2.
2010. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!