Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mi megértenétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi megértenétek ha a párotok vagy aludni járna haza a sok munka miatt?

Figyelt kérdés

A párom hazat épít, kell a pénz neki (én még egyetemista vagyok, nincs fizetésem).

Éjjel nappal dolgozik ,hazajön eszik és alszik. A szeretkezés is nagyon ritka, soha nincs kedve. A szülőknel lakunK, jo helyünk van, nem értem miért akarja hogy ennyire hamar kész legyen a ház. Még a vasárnapot sem tölti velem, akkor is csak a munka. Nagyon szeretem de nekem ez nagyon nem jo igy. Ma elutazok, még az állomásig sem vitt ki mert dolgozni kell.

21/N


2019. okt. 13. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen soha nem fog megváltozni, mindig lesz neki valami, amit meg akar oldani és nem ér rá semmire.

Szomszédom ugyan ez.

A felesége először szeretőt tartott, majd végül az egyikkel le is lépett, a hülye meg nem érti hogy mi a baj :D

2019. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Szoktam mondani az én páromnak is, hogy örülj annak ami van és ne akarj. Nem lesz jó, ha kész lesz a ház? A pénz meg sajnos kell. Majd ha te is dolgozol, talán nem kell majd neki ilyen sokat és lesz időtök másra is.
2019. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A párom sem érti hogy miért "hisztizek". De nem akarom egy olyan ember mellett leélni az életem aki csak este látok mig alszik, pedig nagyon szeretem.
2019. okt. 13. 11:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Egy házra mindig kell költeni, ha nem akkor majd autó kell neki, amiatt dolgozik, kesobb meg majd a gyerekek miatt. Mikor lesz a mi napunk akkor? Mikor fogom majd nőnek érezni magam mellette?
2019. okt. 13. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg amíg nem dolgozol, kitartott vagy, addig fogalmad sincs az életről.
2019. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Örülj,hogy házat épit és azt akarja,hogy külön lakjatok.Ehez bizony pénz kell,és azért meg kell dolgozni.
2019. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Felejtős.

Millió ilyet láttam, hogy megteremtett 'mindent', csak éppen a legfontosabb maradt ki.

Majd lesz egy szép nagy háza, szerethető azt.

2019. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Van két lábad... Tehát ki tudsz menni az állomásra. Április séta egészséges...

Ha örökké otthon lenne, s naponta három alkalommal megakarna kefélni, akkor meg az lenne a bajod.

2019. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A séta.... (nincs április...., telefon...)
2019. okt. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Ez most átmeneti állapot, vagy akkor is csak aludni jár haza, ha épp nem építkezik? Ha ez egy pár hetes, hónapos időszak, akkor légy tekintettel rá. Vissza fog térni minden a régi kerékvágásba. Nekem is van néha olyan időszak a munkahelyemen, hogy 12-16 órát dolgozom. Ilyenkor várom, hogy végre újra nyugisabb időszak legyen. A férjem nem szokott szemrehányást tenni.
2019. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!