Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Lányok! (lent) Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! (lent) Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

a barátnőmmel már 4hónapja együtt vagyunk és az utóbi 1hónapban úgy érzem mintha nem szeretne...vagyis szeret csak nem mutatja ki teljesen és ez nagyon tud zavarni...:S már szüneteltünk is mert mondta nekem h eltávolodtunk egymástól...utána mondta nekem h újra szerelmes lett belém.

tegnap este volt egy kis vitánk de már azt megoldotuk...ha tudtok segíteni akkor írjátok le h mit kéne ilyen helyzetbe tenni!? és hogy ti mit csinálnátok!!!

Értelmes válaszokat


2010. júl. 16. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy soha nem írja ki senki a korát! Pedig ez fontos lenne,ha az ember tényleg tapasztalt/31nő vagyok/és ha tud,szívesen segítene! Attól függetlenül,h a szerelem 14 évesen is szerelem,meg 60 évesen is,csak valamiképp mégis más! Szerintem nem szeret téged az a lány....vagy már menne is de maradna is,és ha még vitáitok is vanna...hát nem tudom..
2010. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de én amikor hasonló helyzetet tisztázni akartam (ő távolodott el tőlem), akkor megbeszéltük. Akkor abban maradtunk, hogy folytatjuk, ő is lelkes volt, minden. Aztán 2 nap múlva elémállt, h az a beszélgetés megváltoztatott benne vmit és ő szakítani akar.

Így is lett. De jobb így... Ne alázd meg magad, csak azzal légy, aki igazán szeret.

2010. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 22 vooltam.
2010. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez már a VÉG. de nyugi, mi 1 évig húztuk így.
2010. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben ennék egy babgulyást házikenyérrel.
2010. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van/volt. Eleinte rajongott értem, aztán elkezdett "csak" normálisan szeretni... Nem lehet,hogy nálatok is erről van szó? Hogy szeret ő, csak kicsit visszább vett?


Mi úgy oldottuk meg,hogy leültünk beszélgetni erről. Aztán észrevettem azt, amit eddig még nem... Nem arról van szó,hogy olyat mondott, amivel meggyőzött volna,hanem... Szóval ott volt a tekintetében az a pici plusz... És az a plusz a szerelem.


20L

2010. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt....régóta voltunk együtt,de már..kihúnyt a szerelem...több veszekedéd,kevesebb szex,no simogatás,érzékiség. :S Szét is mnetünk. Hiába volt romantika...
2010. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
14F és 13L
2010. júl. 16. 21:25
 9/10 A kérdező kommentje:

hát enni fogok egy babgulyást aztán szétfingom a szobát XD

JA de én tiszta szíwemből szeretem és mindent megcsinálok érte

2010. júl. 16. 21:27
 10/10 A kérdező kommentje:
de ez van h ő viszább vett
2010. júl. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!