Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 160cm körüli lányok (esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160cm körüli lányok (esetleg 165)! Beéritek 171cm magas férfival?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 23:19
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
csúnya
2010. júl. 15. 23:57
 22/36 A kérdező kommentje:
amúgy rengeteg tehetségtelen,szar alakot látok nőkkel.
2010. júl. 15. 23:59
 23/36 anonim ***** válasza:

talán azért,mert a jó nőknek nem kell jóképű pasi mert bennük nem bízhatnak meg annyira. persze nem általánosítok,tiszt.a kivételnek!

szerintem inkább a kisugárzásoddal van a baj.

2010. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
a 73%-os más véleményen van mint te.én jóképűnek számítok,de elég gáz amikor 165cm-es zsirgolyó pizzafutárok szedik össze a jó nőket.ők sztem k..ra semmit nem értek el mégis jobbak valamiért
2010. júl. 16. 00:09
 25/36 anonim ***** válasza:

"rengeteg tehetségtelen,szar alak"

akiknek van nőjük? akiknek csúcs kategóriás muff nyöszörög az ágyában, hogy "kérek még a lábam közé"?!


Mondod te, akinek nem sikerül összeszedni egy nőt se.

-----

amúgy a csúnya, de gazdag embereknek tényleg könnyebb csajozni, ha nincs önismeretük és ezért nem is okoz nekik gátlást a kinézetük

a nők is jobban szeretik a nem tökéletes férfiakat, mert jobban irányíthatóak, azt hiszik róluk, hogy hűségesebbek, mint a tényleg tökéletes külsejűek

A baráti körömben sok a jóképű, de magányos srác, és van pár igazi bunkó, csúnya, de gazdag gyerek, akik jó nőkkel futnak.

A csúnya srác ugyanis szétnéz a barátai közt és csak jóképűeket lát, tehát azt hiszi, ő is ugyanolyan. A jóképű gyerek meg ránéz a csúnyára és azt hiszi ő is olyan, mint az, elvégre azért barátok, mert hasonlóak valamilyen szinten. Na így alakul ki a csúnyák önbizalma és a szépek zárkózottsága.

Lányoknál ugyanígy van. Sok a visszahúzódó, normális, de gyönyörű lány és sok a ribanc, nagyképű ám ocsmány csaj.

2010. júl. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

az élet nem fair...

That's all folks!

2010. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
jó pontosítok.rondák,pénztelenek és mégis van nőjük.akkor ők hogyan csinálják???alkesz fazonok 1000ft-ból randevúznak és mégis kellenek a nőknek.akkor erre válaszolj.
2010. júl. 16. 00:33
 28/36 anonim válasza:
én elég pici vaok (155cm),és nem szeretem,ha egy pasi nagyon magas... egyénfüggő.
2010. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nekem eddig fontos volt h magasabb legyen nálam legalább 5-10 centivel, de most alakul egy olyan sráccal a dolog aki ugyanolyan magas mint én, és szerintem azért nem zavar mert mellette meg tök izmos. Ugyhogy nem csak a magasság számít.

Ő olyan 173 cm lehet.

2010. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Én 160cm vagyok. És a barátom olyan 170-175cm lehet. De nekem amúgy mindegy. Csak ne legyen 2 méter. :D
2010. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!