Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 160cm körüli lányok (esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160cm körüli lányok (esetleg 165)! Beéritek 171cm magas férfival?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 23:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

L/18

23:27

2010. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
én 178 cm vagyok és a csajaim ált 160 cm körüliek voltak mind
2010. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

Egy 160 centis lány se vak, ő is látja, hogy a pasija alacsonyabb a többiekhez képest.

Nem magához méri a srácot (mert magát nem látja kívülről), hanem azokhoz a srácokhoz, akik közül válogathat, akikkel a barátnői járnak, akiket az utcán lát.


Ez olyan, mintha egy féllábú srác beérné féllábú lányokkal.

Pedig nem éri be, mert ő is érzi, hogy van más, van teljesebb személy a világon.


171 nem egy nagy magasság, de ha nagyon jóképű vagy és sportos, jó fellépésű, akkor persze van esélyed.

2010. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

162 vagyok, nekem jó a magasságod!

egyébként én is nagyon szeretem a magas fiúkat, a lényeg,hogy feltudjak rá nézni nem értem miért van ez:S nekem is kicsit fura,hogy ha velem egy magasságúval vagy 2-5 centivel magasabbal ismerkednék. persze emiatt nem nézem le az ilyen magasságú fiúkat hiszen senki sem egyforma.

2010. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
jó,gondolom azért nem feltétlenül csak 189cm magas embereknek van barátnője.én engem az csesz földhöz,ha nálam kisebb és rusnyább faszikat látok jó nőkkel
2010. júl. 15. 23:38
 16/36 A kérdező kommentje:
171-el nem vagyok nagy,de azért látom hogy nálam kisebbeknek is van nem is rossz nője.ezért nem értem,hogy velem mi a gond
2010. júl. 15. 23:40
 17/36 anonim ***** válasza:
Háát.... 163 vagyok,úgyhogy beérni mindenképp,de azért mindig jobb,hogyha fel kell nézni a fiúra hiszen általában mégis ő a védelmező.Legalábbis neki kéne lennie....
2010. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

szerintem nem a magaságoddal van baj,hanem azzal,hogy nem tudod elfogadni h 171 centi vagy.

sok lány tőled alacsonyabb.ezzel nem lesz gond.

én is alacsony vagyok 160 centi. nekem a magasságod pontosan megfelelő is! sőt én kicsit furán érezném magam mondjuk olyan 180 centis vagy annál magasabb sráccal:S ő néz rám le, én meg fel kicsit fura is lenne :D a 2 méteresekről ne is beszéljünk inkább:)

előszőr fogadd el,hogy ilyen magassággal áldott meg téged a természet,és ez a kisugárzásodon is megfog látszani, ne görcsölj ezen,hogy egy nőnek se jön be a te magasságod!

mert ahogy látom elég sok lánynak megfelelő vagy.

2010. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

tök mindegy, hogy 171 vagy 181 centis vagy, ha csúnya vagy, nem vagy sportos, nem vagy ápolt, nincs semmilyen karaktered, semmit nem értél el az életben, semmi nincs, ami miatt felnézhet rád egy nő, semmi vonzó nincs benned, semmi, ami miatt hiányoznál egy lánynak 2 nap távollét után


nem a magasságod a gond, hidd el

önismeret! ez a kulcs

2010. júl. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
nem mondtam h csúny vagy ápolatlan lennék.csaj ismerőseim szerint jóképű vagyok.csak azt mondtam h nem vagyok magas
2010. júl. 15. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!