Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2 pasi közül melyiket választanátok? Tudom mindenkinek mások az elvárásai, de azért érdekelne.


Első: Mindent megtesz érted, mindig úgy alakítja a dolgokat, hogy neked a lehető legjobb legyen, még ha az neki annyira nem is a kedvére való, akkor tesz azért, hogy örülj. Az ágyban is mindent megtesz érted, de nem sikerül kielégítenie a vágyaid, a szexuális együttlét nem nevezhető szeretkezésnek, csókolózni sem olyan jó vele. Nem vezetődik le a belső feszültség(szexuális). Féltékeny, elolvassa az üzeneteid, de engedékeny és megbocsátó, ha vmi olyat követsz el ami nem tetszik neki.

Ott lakik ahol te.

Második: mindig a kedvedben akar járni, változatos programokkal áll elő.

A szexuális együtt lét vele igazi élmény amit nem felejtesz, olyan helyszíneken fel tud izgatni ahol nem is gondolnád és kihozza belőled a benned lakozó vadmacskát, amiről nem is tudsz.Olyan jó vele csókolózni, hogy sosem akarod abba hagyni. Nem olvassa el az üzeneteid. Ha felidegesíted nem a legszebb szavakat használja, de utána édes a kibékülés. Könnyen megsértődik és félre érti a dolgokat, ha viccelődsz a kapcsolatotokkal. Messze lakik tőled, ha vele akarsz lenni valószínű el kell költöznöd.(Az egyetem befejezéséig szinte minden nap tudtok találkozni)


2010. júl. 15. 22:44
1 2
 11/20 anonim válasza:
2. ;)
2010. júl. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Az egyik barát, a másik kaland.
2010. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Hát akkor most lehet lesznek akik rosszat gondolnak majd.

Az első személy a az akivel 5,5 éve járok, első barátom. Nagyon jól megértjük egymást, de engem már annyira zavar, hogy nem tudom rajta levezetni az energiáim. :( Nem tudom, hogy megszokásból vagyok e már csak vele, vagy tényleg ő kell e nekem örökre.

A második pedig az aki talán az új párom lehetne. Róla nem tudtam sok mindent írni,mert még néhány hónapja ismerem, de tudom, hogy ő is mindent megtenne ,hogy boldog legyek.Igazából ő a keveréke a barátomnak és egy másik személynek. Kíváncsi voltam ki kit választana, bár azt elfelejtettem megkérdezni ,hogy miért.

Nem merem feladni az eddigi életem, a biztosat a bizonytalanért,mert hát ki tudja, lehet vele is megszokottá válna minden annyira hogy szimpla barátként tekintek rá. Nem tudom. Volt már vkivel ilyen? Ő mit tett?

2010. júl. 16. 12:47
 14/20 anonim ***** válasza:
Egy kérdés... 5,5 éve jársz a barátoddal. Panaszkodsz hogy féltékenykedik. Az a baj hogy van mire nem? Van egy új srác akivel mint írtad le is feküdtél már tehát megcsaltad. Ez az apró részlet csak nekem tűnt fel? Vagy a barátoddal szakítottál és utána feküdtél le mással vagy most mivan? Ha megcsaltad a barátod nem kéne csodálkoznod xD
2010. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Már akkor is túlzásba vitte a féltékenykedést amikor nem volt oka. Nem levelezhettem fiú ismerősökkel akikkel jóban voltam. Az most nem lényeg, hogy együtt vagy külön voltunk e amikor a másikkal megtörtént a dolog.
2010. júl. 16. 19:35
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az előző válaszadóra olyan szempontból reagálnék, hogy létezik az a féltékenység, ami miatt már az ember belemenekül egy másik kapcsolatban.


Így, ahogyan leírod őket a második. Az anyagiak miatt ne aggódj. Majd ha elvégzik a tanulmányait, akkor biztosan ő is tudja építeni a jövőtöket. (Gondolom vagy korkülönbség van köztük vagy az első szakközépben tanult vagy hasonló, míg a második egyetemen)


Az új dolgoktól pedig nem szabad félni, mert hidd el, akkor életed végéig, csak bánnád a kimaradt lehetőséget. Ha pedig megunod vele? Akkor majd keresel egy harmadikat.

2010. júl. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszoló bátorító szavait! Az a rossz, hogy én ha őt választanám, azt akarnám hogy férjem legyen, együtt életünk végéig. Mert ha őt is lecserélném hogyan tovább? nem akarok 20-as éveim végén még keresgélni. :S Teljesen igazad van, hogy később bánakozhatunk mit hagytunk ki, de azért is lehet, hogy mit dobtunk el magunktól:( Nehéz dolog ez.
2010. júl. 16. 23:34
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, de ha a nem próbálod meg, akkor honnan fogod tudni, hogy a férjed-e lesz?

Most az mennyiben lesz jobb, hogy esetleg ő vele nem jössz össze. És mi lesz a barátoddal? Megszokásból hozzámész?

2010. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Végül kit választottál kedves kérdező? :)
2010. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

A 2.-at, és nagyon boldogok vagyunk, nem sokára a 4. évünket kezdjük, teljesen más mint az előző, örülök, hogy őt választottam, úgy érzem ő az igazi :)

Az anyagiak miatt tényleg felesleges volt aggódnom, már dolgozik és ő is jól gazdálkodik, míg a volt barátomnak alig volt állandó munkája,nyíltan vallja, hogy munkakerülő, arra meg nem lehet alapozni egy életet.

2013. aug. 28. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!