Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

2 pasi közül melyiket választanátok? Tudom mindenkinek mások az elvárásai, de azért érdekelne.


Első: Mindent megtesz érted, mindig úgy alakítja a dolgokat, hogy neked a lehető legjobb legyen, még ha az neki annyira nem is a kedvére való, akkor tesz azért, hogy örülj. Az ágyban is mindent megtesz érted, de nem sikerül kielégítenie a vágyaid, a szexuális együttlét nem nevezhető szeretkezésnek, csókolózni sem olyan jó vele. Nem vezetődik le a belső feszültség(szexuális). Féltékeny, elolvassa az üzeneteid, de engedékeny és megbocsátó, ha vmi olyat követsz el ami nem tetszik neki.

Ott lakik ahol te.

Második: mindig a kedvedben akar járni, változatos programokkal áll elő.

A szexuális együtt lét vele igazi élmény amit nem felejtesz, olyan helyszíneken fel tud izgatni ahol nem is gondolnád és kihozza belőled a benned lakozó vadmacskát, amiről nem is tudsz.Olyan jó vele csókolózni, hogy sosem akarod abba hagyni. Nem olvassa el az üzeneteid. Ha felidegesíted nem a legszebb szavakat használja, de utána édes a kibékülés. Könnyen megsértődik és félre érti a dolgokat, ha viccelődsz a kapcsolatotokkal. Messze lakik tőled, ha vele akarsz lenni valószínű el kell költöznöd.(Az egyetem befejezéséig szinte minden nap tudtok találkozni)


2010. júl. 15. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hülyevagy?:D

11kor ennyit olvasni?:D

felejcs el.:D

bb

2010. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ja ami kimaradt:

Egyik: Már gyűjtöget a jövőre, van munkája, de ha nincs akkor is megtud adni mindent neked abból amit félre tett, nagyon jól gazdálkodik.

Másik: Alkalmi munkája van, de még tanul, gyűjtögetni annyira még nem tud a közös életetekre.

2010. júl. 15. 22:49
 3/20 A kérdező kommentje:
Holnap is válaszolhatsz:)
2010. júl. 15. 22:50
 4/20 anonim ***** válasza:
hnap max délután leszek fenn itt mert ma este ugy befogok ba.szni h elfogom felejtni azt h ide kell jönnöm xD
2010. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát attól függ melyik iránt mit érzel/érez valaki.Nkem pl a kettőből összegyurt valami kéne de amugy ugy komolyabban ha az elsőt szertem akkor elnézném neke valahogy mert nekem ő kell és nem a másik forditott esetben is ugyanez azaz ha a másodikat szeretem akkor elnézném neki de egy pasiban fontos hogy jól érezd magad vele sztem,de nem csak a sexre kell gondolni mert ugye azt gondolom ritkábban csinálod/csinálja vki
2010. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

2. egyértelmű..

az egyetem alatt még bármi lehet..akk meg minek hagynád ki??

2010. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Így a második. De ha valamelyik mögött van érzelem akkor az.
2010. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
És most mit akarsz? Én a másodikat választanám, vagy keresnék egy harmadikat.
2010. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Mendus ***** válasza:
Ez nem kérdés-->2. !!!
2010. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2. egyértelmű
2010. júl. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!