Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ez csak egy fellángolás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez csak egy fellángolás, és ne is gondolkodjak semmi rosszon?

Figyelt kérdés
Barátommal 8 hónapja vagyunk együtt, én nagyon szeretem, és nagyon sokat sírtam miatta, mert nem ugyanazok a nézeteink a párkapcsolattal kapcsolatban. Sokszor nem is keres, semmi aztán egyfolytában. Most pl egyfolytában keres, hív, találkozunk, minden OK. Viszont van egy régi ismerősöm aki mindig is tetszett de sosem jöttem vele össze, mert mindig más fiú miatt szenvedtem éppen. Soha nem kavartunk, egy csók sem volt, de mindig nagyon tetszettünk egymásnak, annyira kedves, aranyos, annyira találkoznék vele, hogy vele lehessek. De ugye ez csak egy ilyen fellángolás, ezért else gondolkodjak ilyesmin hogy otthagyom a párom, annyit sírtam miatt, annyira aranyos most, nem tudom elképzelni nélküle. Ő vette el a szüzességem, nagyon nagyon szeretem, de van mikor azt érzem hogy nem érdemel meg és hogy ez a fiú jobban megérdemel engem. Kérlek segítsetek, mit csináljak? Tudom hogy nem lehet mindakettő, de annyira nagyon összezavarodtam. Mi ez az érzés? Csak egy ilyen fellángolás ugye ?
2010. júl. 15. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebből megcsalás lesz és nyugodtan elmondhatod majd magadról hogy egy ribanc vagy!!!!!Mért gondolsz másra ha van barátod?!
2010. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátod tényleg nem érdemel meg, de attól még ez nem ok arra hogy elhagyd. Csak beszélj vele hogy mit szeretnél. És szerintem csak fellángolás. Mert ő más és mivel a barátod sokszor fájdalmat okoz ezt a fiút így jobb színben tünteti fel. Ha szereted a barátod akkor nincs semmi baj. Márpedig te szereted azt látom. :) 16/L
2010. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: neked az a srác kell, akire egyfolytában gondolsz,az ismerősöd. A mostani pasidhoz meg szinte csak azért kötődsz,mert ő volt neked az első...tudat alatt már el is döntötted,hogy neked a másik, rendesebb fiú kell,csak még félsz bevallani magadnak.
2010. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem :'( ahjjjjj itt sirok mikor elolvasom ezeket hogy nélküle, én nem tudnék bele gondoloni hogy fájdalmat okozok neki, mert nagyon szeretem, mindenkinél jobban, nemakarom ezt érezni amit érzek !!!!!!!!
2010. júl. 15. 22:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor hazudj tovább magadnak. Szerintem is sokkal jobb kételyek közt élni. Ha neked ez kell...
2010. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kb mintha az én barátomról írtál volna, én is így voltam vele, ő vette el a szüzességemet is, csak mi szakítottunk a múlt héten, tudom nem vmi jó bevezető duma, de én azt mondom neked h találkozz vele, abban még nincs semmi, és lehet h most éppen boldog vagy mellette de aztán megint sírni fogsz miatta.
2010. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem mindegy hagyjuk nem érdekel, csak egy hülyeség, én nem ti vagyok , ne haragudjatok hogy feltettem ezt a kérdést hülyeség volt. Nem fogom egy ostoba fellángolás miatt otthagyni azt akit szeretek. MERT SZERETEM ŐT. ne haragudjatok bocsi. és köszi a válaszokat.
2010. júl. 15. 22:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyu már írtam. Nyugi hallod ha szereted akkor minden oké :) Csak beszélj vele. De tuti szereted csak okot ad rá hogy bizonytalan légy.
2010. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!