Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez? (már szinte zaavaró)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? (már szinte zaavaró)

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok van egy osmerősöm(33éves)faluban lakik nem ismertem csak látásból köszöntem neki de volt alkalmam jobban megismerni és vicces meg minden de nem jó képű meg semmi de mégis sokat álmodok vele rosszat és jót de amikor köszön v találkozok összefutok vele vhol kizás a hideg és a gyomrom és gürcsben áll és bizonyítani akarok vmien szinten h ha szól vmi akkor jó válaszoljak tudat alatt??mért van ez??
2010. júl. 15. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy belé :S vagy nem tom.
2010. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ja és mindig rá gondolok de nem direkt és ha eszembe jut kiráz a hideg kb.20perce köszönt de még mindig rá gondolok
2010. júl. 15. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Akár mi is ez inkább kezdj el a saját korosztályodban nézelődni, lehet, hogy tetszik valamiért, de miután ez nem egy normális helyzet egy csalódástól megóvod magad, ha nem is gondolkodsz ezen...
2010. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy félsz tőle:o
2010. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mondom nem tetszik meg semmi csak ez mért van
2010. júl. 15. 21:13
 6/9 anonim válasza:
szerintem próbáld meg minél hamarabb kiverni a fejedből és válassz a saját korosztályodból. Ha szerelmes is vagy belé, jobb lesz, ha elfelejted.
2010. júl. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
DE NEM VAGYOK SZERELMES BELÉ RONDA EGY FELNŐTT MIT AKARNÉK TŐLE???
2010. júl. 15. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudat alatti. Sok ilyen ember lesz még.
2010. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jaja, ez igy szokott lenni abban a korban.. engem 14 évesen, táborban fölkért 1 26 éves pasi, és mit ne mondjak.. a stand by me-re tancoltunk.. tökre jó volt.. sokaig dobogott a szivem, mármint ugy gyorsan, egész éjjel.. :))
2010. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!