Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet a barátoméknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet a barátoméknak ennyi pénzük? Nem az, hogy zavar. Csak olyan furcsa, mert. (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Szóval...18 éves lány vagyok, és a barátom 22. 4 hónapja vagyunk együtt, valamelyik nap mutatott csak be először az anyjának. 8-an testvérek, és az anyja egyedül neveli őket.

És nekem az a furcsa, hogy mindenük meg van.Kinti-benti úszómedence, a benti rész olyan mintha egy élményfürdő lenne...szauna meg minden nyavaja...Három kocsi...anyja nem tud főzni(vagy csak nem akar) külön szakács bejárónő, bébiszitter a kicsiknek...És nagyon nagyon szép a házuk is...Amikor elmondta hogy az anyja szinopszisokat fordít, (nekem nem jelentett ez sokat, lényeg hogy fordít), el kezdtem ezen filózni...vajon, miből tudja az anyja feltartani ezt a házat, meg a 7 gyereket?(A barátom ad haza, de azért nem csillagászati összegeket)...Szerintetek ez hogy lehet?Előre is köszi!


2010. júl. 15. 18:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

áh, a milliomos pasik nem dobálják a minimálbérből a gyermektartást, mivel mind azzal van bejentve:)

házassági szerződést azt simán íratnak

szerintem vmelyik pasiról túl sokat tudott és vhogy be kell tömni a száját anyucinak !!!!! ez az esetek 90 % ban így van !

2010. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Olajmaffia.
2010. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!