Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet a barátoméknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet a barátoméknak ennyi pénzük? Nem az, hogy zavar. Csak olyan furcsa, mert. (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Szóval...18 éves lány vagyok, és a barátom 22. 4 hónapja vagyunk együtt, valamelyik nap mutatott csak be először az anyjának. 8-an testvérek, és az anyja egyedül neveli őket.

És nekem az a furcsa, hogy mindenük meg van.Kinti-benti úszómedence, a benti rész olyan mintha egy élményfürdő lenne...szauna meg minden nyavaja...Három kocsi...anyja nem tud főzni(vagy csak nem akar) külön szakács bejárónő, bébiszitter a kicsiknek...És nagyon nagyon szép a házuk is...Amikor elmondta hogy az anyja szinopszisokat fordít, (nekem nem jelentett ez sokat, lényeg hogy fordít), el kezdtem ezen filózni...vajon, miből tudja az anyja feltartani ezt a házat, meg a 7 gyereket?(A barátom ad haza, de azért nem csillagászati összegeket)...Szerintetek ez hogy lehet?Előre is köszi!


2010. júl. 15. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy gazdag férje, akitől elvált, megkapta a házat, meg a gyerekeket, ahogy az rendszerint lenni szokott, a tartásdíjból meg vígan elvan.
2010. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
drog,nő futtatás fegyverkereskedelem,ékszerek első körben ezek lehetnek.
2010. júl. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Van egy amerikai olajfúró nagybácsikája.

Amúgy passz..egyszer kérdezz rá finoman a barátodnál.

2010. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
az anyukájának a férje nem ad haza lóvét?
2010. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De...8-an vannak,viszont 4 apától...ha mind a négy fizet is neki...akkor is, azoknak is minimum milliomosoknak kéne lenniük...vagy én már nem értem!:)

Köszi a választ!

2010. júl. 15. 18:09
 6/12 anonim ***** válasza:

második körben a rendszerben befolyásos ismerősei voltak,magyarul jókor volt nagyon jó helyen

:pl apró klán

2010. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

8an vannak 4 apától, hát pont ez az , az anyjuk tudta kitől kell neki gyerek :)biztos gazdag pasiktól van mind !

bár kötve hiszem, hogy abból, amit a gyerekek után kap abból ezt mind fennt tudja tartani, ha már csak a medence költségeit nézem, plusz a kiszolgáló személyzetet és a rezsit , valami más van a háttérben !

lehet nyertek a LOTTÓN, vagy vmi "mellékállás", sokan dolgoznak másodállásban is :S

amúgy meg ne foglalkozz vele, hogy honnan van !lehet jobb nem tudni :D

2010. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámék is alig kapnak nyugdíjat, mégis megvan mindenük és folyamatosan vesznek valamit. Oka, hogy papám még rendszerváltás előtt (hogy hogyan azt nem tudom, de az tuti, hogy legálisan) bezsebelt több millió forintot, amit nem herdált el. Ennyi!
2010. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gondolom a válási szerzödésbe lehet pár finomság...:) de a nö tudja ám h kell élni... csak gondold végig, h a 4 pasi fizeti a gyerektartást, és gondolom milliomos mind a 4...:DD
2010. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is 22 éves vagyok, nincs véletlenül a pasidnak egy csinos nővére vagy huga? Ha igen írj privit. köszi :D
2010. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!